Wpis z mikrobloga

Myślałem że te #madki to troche podkoloryzowane, ale nic bardziej mylnego.
Patrzcie Mirki jaka konwersacja nawiązała się pomiędzy mną a różową, której nie mam nawet w znajomych na fb. Autentycznie, laske widziałem RAZ w życiu. Wczorajsza rozmowa była naszą pierwszą ever xD. Co myślicie, może wychowam jak swoje? (σ ͜ʖσ)
#logikarozowychpaskow
Pobierz Bjarnii - Myślałem że te #madki to troche podkoloryzowane, ale nic bardziej mylnego.
...
źródło: comment_bTa0ZRW5He7Kv6sT9JH7QDn49gp4w8w7.jpg
  • 68
@Bjarnii: Haha lol mialem identyczna sytuacje i to DWA RAZY. Ogolnie troche z nia gadalem, wiec znalem ją lepiej niz Ty tę ze zdjęcia, ale ostatnia nasza rozmowa z 5 lat temu. Zaczęła do mnie wypisywać nagle no to pytam automatycznie co tam. A ona, że właśnie ciąża, że urodzi itd. Dość szybko zakończyłem rozmowę i zrobiłem delikatne rozeznanie o co chodzi. No więc oczywiście popuściła sebie, który zrobil dziecko 5
Śmiecham z ludzi, którzy juz widzą jak Karyna chce usidlić Mirka xD nudzi się babie, może ma chcice (w ciąży to możliwe), a ci już.


@hehenuanek: To przepraszam jej chcica do czego ma prowadzic? Przeciez to oczywiste, ze gdyby sie zaczela regularnie z nim spotykac i bzykac, po czym by urodzila to by sama sie pewnie nagle przywiazala. Tak to dziala wlasnie
To przepraszam jej chcica do czego ma prowadzic?


@LR300: To rozładowania napięcia seksualnego. Chłopaki, to że jakaś dziewoja traktuje was jak żywy wibrator nie znaczy, że marzy o ślubie czy choćby konkubinacie.