Wpis z mikrobloga

Od rana rzucam fajki, nie potrafię niczego innego robić jak siedzieć i scrollować mirko bo cały czas o tym myślę (°° co za p------a akcja
Palę nieprzerwanie 18 lat O.o Rzucam dla zdrowia, różowej i dzieci.
#oswiadczenie trzymajcie kciuki żebym już nie dodawał wpisów pod tagiem #wykopsmokersclub
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaaa i unikaj w--------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bądź jak wagon tybetańskich mnichów


@Cybek-Marian: o dziwo jestem spokojny już ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Urodziła mi się córa i nie chciałem śmierdzieć fajami
  • Odpowiedz
@acidd: jak ja rzucałem to tez pamietam ze myślałem cały czas o tym. Skręcało mnie ale tłumaczyłem sobie ze to przejdzie, ze teraz baaardzo chce i potrzebuje zapalić ale wytrzymam 2 tygodnie i będzie lepiej. Z dnia na dzień rzadziej myślisz o fajki, po kilku miesiącach pomyślisz raz na tydzień, po roku raz na miesiąc. Obecnie nie pale 3,5 roku i nie myśle o tym wcale. Pomógł mi desmoxan i
  • Odpowiedz
@acidd: no właśnie ja dla tego rzucilem. Nie lubiłem palic w pomieszczeniach, aucie itp. W pewnym momencie w------c mnie zaczęło że stoję k---a w deszczu, p----i, wilki jakieś, i jaram a za oknem biura elegancko sobie ludziki spamują wykopalisko. No to rzuciłem.
Moim zdaniem p--------o o rzucaniu dla kobiety, dzieci, zdrowia, kasy, szczęścia i wszystkiego najlepszego można schować między bajki. Jednemu na dziesięć się uda. Lubisz palić to pal, żyjemy
  • Odpowiedz
@acidd: pomysl, ze wszystkie podatki jakie posrednio uiszczasz kupujac paczke papierosow ida np na 500+ dla Karyny, ktora wydaje to i tak na swoje paczki i codziennie mowi:dziekuje panie acidd
  • Odpowiedz
@acidd: 2 tygodnie mi dzisiaj minęły, na początku kilka tabexow a potem już nawet nie, super się czuje, mniej zmęczony, mniejsze zadyszki, nie j---e ja, ciuchy, mieszkanie - hit!
  • Odpowiedz
@MrFruu: i co w zwiazku z tym?
wg. mnie to kolejna ksiazka trenera motywacji
oo zobaczysz jak bedzie super, wystarczy ze bedziesz robil to i to
ze bedziesz myslal tak i tak bo inaczej umrzesz na raka, zostawisz bliskich itd.

spisane to co wszyscy powszechnie wiedza i tyle
  • Odpowiedz
@MisieRzadza: No tak, motywacyjna gadka. A czego Ty się spodziewałeś? XD Gość wykłada kawę na ławę, mówi gdzie źle myślimy, jakie błędy popełniamy, dlaczego faktycznie się boimy rzucania...

Myślałeś, że ktoś przez czytanie wszczepi Ci jakąś szczepionkę? XD Jesteś nieliczną z osób - jedyną, którą znam - która tak negatywnie odnosi się do książki.

Po za tym - jak często paliłeś tego papierosa, że zdążyłeś ją przeczytać przed fajką? Pamiętasz
  • Odpowiedz