Wpis z mikrobloga

Analizując:
budowa ciała przeważa po stronie Polaka, lecz i bystrzak kiedyś tam coś trenował i ostatnio na filmiku chwalił się białkami i takimi tam związanymi z siłką sprawami.. a ciężko zobaczyć coś pod tymi stałymi ciuszkami z adidasa także może ukrywać dobrą forme :D
lecz, na fortunie kurs na wygraną Polaka wzrasta na jakieś 3.20 a na Bystrzaka wtedy wynosi 1.25 gdy Bystrzakowi odpali sie agresor :o wtedy Bystrzak jest nie do opanowania, widać w jego zachowaniu i oczach demona... jak ktoś sie zna, to wie że takich cieżko położyć tym "największym"
ja osobiście uważam że Bystrzak na własnym podwórku albo #!$%@? Polaka, albo #!$%@? go ze swoją rodzinką i zakopie pod domem :D
#polak
#bystrzaktv
#patostreamy
#danielmagical
#gural
  • 7
  • Odpowiedz
@marioxoo: a ja jestem kompletnie odmiennego zdania, Polak zje go moment, co byskrzatowi po tych odżywkach jak on co drugi dzień chla, jedyne z czym on się może bić to z tym stołem co wcześniej uderzał bo nie odda ;) poza tym budowa ciała nie ma nic wspólnego z polepszeniem umiejętności w biciu się :D
  • Odpowiedz
@LewandRobertowski: też racja, że nawet jakbyś #!$%@?ł sety białka i dwusety krety to jak chlejesz to nic nie osiągniesz tylko sie zajedziesz
ale bardziej chodziło mi o to, że Bystrzak na #!$%@? to wulkan a paru takich znam co też normalnie to potulne baranki, a w nerwach są w stanie #!$%@?ć wszystko i wszystkich co stanie na drodze...
osobiście wolałbym win Bystrzaka bo to dobry lump jest i konkretnie #!$%@?
  • Odpowiedz
@marioxoo: no tak, tylko zauważ,, że u niego ten "#!$%@?" w znacznym stopniu potęguje alko, na trzeźwo może się zachowywać kompletnie inaczej :D zresztą nie wiem, uważam, że za to co gadał należy mu się surowa kara, i jak Polak pofatygował się wtedy do gurala to powinien i tu postąpić tak samo ;)
  • Odpowiedz