Wpis z mikrobloga

Mam dosc sporo problemow w zyciu. Miedzy innymi chorych bliskich. Nie ma mozliwosci zebym przestala sie nimi opiekowac. Oni bez pomocy sobie nie poradza.
A znajomi ktorzy ogolnie przez wiekszosc czasu maja we mnie #!$%@? nagle sie "zainteresowali" i wpieprzaja tekstami "jestes zmeczona, nie opiekuj sie nimi az tyle" xD jprdl. Najmadrzejsza rada od osob ktore nie maja o niczym zielonego pojecia.

I jeszcze tekst "ona niedlugo umrze, musisz sie z tym pogodzic" xD Mowa o mojej mamie, ktora jest bardzo chora ale ostatnio dobrze zareagowala na nowe leki i jest duża poprawa. Chyba sie calkowicie odetne od ludzi i zejde do piwnicy. Mam dosc sluchania "mądralińskich" nie majacych zielonego pojecia o czymkolwiek, ale muszacych sobie #!$%@?.

Musialam sie wygadac, bo szlag mnie trafia. #przprszm #gownowpis
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nie_umre_za_ciebie moze i chca dobrze, ale niezbyt fajnie sie slucha tekstow "ona niedlugo umrze, zostaw ja". Kaza mi zostawic własną matke. Tym bardziej ze wiedza ze przezywam to wszystko okropnie, to rzucaja jeszcze tekstem "ona niedlugo umrze". A nawet nie znaja jej faktycznego stanu, bo sie nie pytają i nie interesuja. Troche jak takie przekupy na bazarze. Gadaja, zeby gadac.

A Mamie sie bardzo poprawilo.
  • Odpowiedz
  • 32
@gosiage Jezu, #!$%@?ć takich ludzi. Widać że nie znają życia.
Jesteś super córka że opiekujesz się mama. Gdyby nie miała ciebie to pewnie nie mialaby siły walczyć i może by się poddała. A tak na pewno po części walczy dla ciebie :)
Zdrowia!!
  • Odpowiedz
@gosiage: jedyne co miej z tyłu głowy, to to, że czasem są sytuacje, kiedy stojący na wysokim poziomie ośrodek pilęgnacyjno-opiekuńćzy/rehabilitacyjny jest lepszą opcją niż dom, ze względu na codzienną rehabilitacje i profesjonalną opiekę medyczną. To tylko taka moja obserwacja z praktyk na takowych oddziałach ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@arkagham mama jest w szpitalu 8 miesiac :) opieke ma swietna ale psychicznie nie wytrzymuje. Kto by wytrzymal tyle czasu w szpitalu. Jest ogromna poprawa ale nie ma jeszcze sil i potrzebuje opieki - rodziny.
  • Odpowiedz
@gosiage ludzie będą mówić rzeczy, które według nich Ci pomogą i nie zdają sobie sprawy, że działa to zupełnie odwrotnie. Nie przejmuj się tym i rób swoje, mimo tego, że na pewno jest to dla Ciebie ciężkie to trzymaj się i pamiętaj, że niezależnie od tego co się stanie jesteś dobrą osobą, a najbliższi na których Ci zależy widzą to i doceniają. Głowa to góry (ʘʘ)
  • Odpowiedz