Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że w #pracbaza kazali mi się więcej nie pokazywać, ale zachowują okres wypowiedzenia, to czekają mnie 3 miesiące w domu. Stad pytanie, znacie jakieś ciekawe zajawki (kursy, cykle spotkań, cokolwiek) w #warszawa , które odbywają się w godzinach pracy normalnych ludzi? Trochę obawiam się odleżyn i chcialabym wyjść z domu w przerwach między przeglądaniem ogłoszeń na pracuj.pl i gotowaniem obiadków.

Jeśli się nie uda, to może chociaż ktoś poleci jakieś fajne #ksiazki z serii scifi, fantastyka, popularnonaukowe? Przeczytałam całego Pratchetta, Strugackich, Gluchovskiego, Kossakowska, Dicka i Carda...
  • 14
kazali mi się więcej nie pokazywać, ale zachowują okres wypowiedzenia, to czekają mnie 3 miesiące w domu


@r__k: Ale Ci dobrze... :) U nas to nawet urlopu nie chcą dawać klika dni przed końcem

Co do kursów: to muszą być stacjonarne? A może online? Znasz angielski?
@r__k spoko, ja pracujac na ołpenspejsie za malo sie usmiechalam i to negatywnie wplywalo na zespol ( _) co poradze ze jak sie nie zmuszam do usmiechu to czasem wygladam jakby mi ktos z rodziny umarl (nawet ostatnio w sklepie kasjerka dwa razy pytala czy wszystko ok a ja nawet nie bylam smutna xD)