Wpis z mikrobloga

@SiDi: właśnie, jak już zamontują szafę to koniecznie pochwal się zdjęciem. Jest tak duży wybór opcji, że chyba ciężko się na coś konkretnego zdecydować
@onionspirit jakość mebli. Ale to też zależy ile się płaci. Kupiłem zestaw szafkę RTV, półkę, witrynę oraz szafkę. Razem to było jakieś 400-500 złotych. W rzeczywistości wygląda taki mebel przeciętnie, a jako że to był mój pierwszy mebel to i ciężko się składa wg mnie. Natomiast niedawno kupiłem półkę i wisząca szafkę za 300 złotych i już widać różnicę.
@onionspirit: Nie wiem - nie posiadam. Tak jak napisałam w komentarzu - piszę na podstawie opinii innych z różnych grup na fejsie i ogólnie nie są polecane (słaba jakość), ale co konkretnie i w jakich meblach - nie wiem.
@blumbyd:
@kicioch: @radekrad:
Już po montażu szafy. Nie trzeba było ściągać listwy, ani usuwać gniazdka elektrycznego, a szafa przykręcona do ściany. Z dołu nic nie widać, ale z ciekawości wszedłem na drabinę i jest ona przykręcona na dwóch prostych kątownikach XD
W płycie pilśniowej, która jest na tyłach zrobili dziurę na wyjście gniazdka, by móc podłączyć oświetlenie i tyle. Praktycznie niewidoczne. Jakieś 1.5h montażu.
Nawet dobrze, że jest ten
SiDi - @blumbyd: 
@kicioch: @radekrad: 
Już po montażu szafy. Nie trzeba było ściąg...

źródło: comment_09FE9T1XLVUaIDYPmKFa8fqNgIvlRBuR.jpg

Pobierz
@SiDi: więcej zdjęć :) Piękne PAXiątko. Ile Cię wyszło? Też się chyba zastanowię nad taką szafą... chociaż w moim przypadku to raczej kwestia maja, gdy będę kupował meble
@radekrad no te głębokie to tak jak kicioch pisała. Może z tyłu bałagan się robić. Przed szafą mieliśmy takie szafo-rusztowanie z Jysk za 89 złotych i tam już nam się rzeczy zaczęły dziwnie wić. Tutaj 2.3k z dowozem (100 zł) i montażem (201 zł). My się wprowadziliśmy w maju zeszłego roku i przez kilka miesięcy wszystkie rzeczy w kartonach, a potem ta składana szafa z jyska xD
SiDi - @radekrad no te głębokie to tak jak kicioch pisała. Może z tyłu bałagan się ro...

źródło: comment_CSD6g9EAEWhhA0ui6u1TUyzS5fi4n8Ux.jpg

Pobierz
@radekrad 150 (szerokość)x37 (głębokość)x 236 (wysokość). Trzy pary drzwi. Szafa moloch wg mnie. Wszystko się zmieści. Szuflady to właściwie na bieliznę, zawsze mieliśmy półki w szafach, więc też tak tutaj mamy
@radekrad: To jest projekt kuchni z Ikei. Brakuje tylko zlewu i oczywiście okap jest idealnie nad płytą grzewczą. Tam gdzie jest piekarnik projektantka założyła nam trzy szuflady, tak by piekarnik zaczynał się razem z blatem - fajnie to wygląda. Niestety (albo stety) spec od kuchni z Ikei oprowadził nas po dekoracjach i objaśnił dlaczego to jest fatalny pomysł. Wyciągnięcie czegoś z mikrofali wysoko jest trudne (zwłaszcza dla niższej osoby) i też
SiDi - @radekrad: To jest projekt kuchni z Ikei. Brakuje tylko zlewu i oczywiście oka...

źródło: comment_6YBqaXML63XvoxYr9MM922mWlUqnrx7u.jpg

Pobierz