Wpis z mikrobloga

Od prawie trzech miesięcy przeprowadzam na sobie mały eksperyment - pierwszy w życiu eksperyment zapuszczania brody :D gdy zauważałem znaczącą różnicę, to robiłem zdjęcie i pytałem Was o zdanie (wyniki ankiet na zdjęciu poniżej)

Pierwsze zdjęcie - po dwóch tygodniach od zapuszczania zgoliłem policzki, niepotrzebnie, później żalowałem, rosną najwolniej i miałem nieco przekłamany obraz całokształtu tego jak rośnie mój zarost.
Mój wpis: https://www.wykop.pl/wpis/28355855/broda-kiciochpyta-modameska/

Drugie zdjęcie - jakieś 6 tygodni od zapuszczania brody, w tym czasie jeszcze wystarczyło wyrównać linię na szyi i w sumie pielęgnacja brody mogła się na tym zakończyć. Niekórzy doradzali, żeby jednak zgolić te policzki, ja postanowiłem zapuszczać dalej bez skracania czegokolwiek (nauczyony lekcją pierwszą), nie miałem w tym czasie żadnego ważnego spotkania, więc mogłem sobie pozwolić na to, żeby nie wyglądac perfekcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moj wpis: https://www.wykop.pl/wpis/28961021/dokladnie-miesiac-temu-zadalem-wam-pytanie-zostawi/

Trzecie zdjęcie - dzisiaj, tutaj już ewidetnie potrzebna jest pomoc barbera, postanawiam się do niego wybrać na dniach. Według mnie policzki są zdecydowanie zbyt rzadkie, żeby je zapuszczać dalej (ojciec żartuje, że wyglądam w nich jak Żyd xd) jeszcze nie wiem czy golić je całkowicie czy tylko skrócić. Szczerze mówiąc, to na początku nawet nie spodziewałem się, że uda się z tego cokolwiek zapuścić, ale zawsze marzyła mi się pełna broda () Dużo osób mi mówiło, że nie ma sensu w ogóle zapuszczać, bo nic z tego nie wyrośnie - co w sumie widać nawet po wynikach pierwszej ankiety. Mój zarost rośnie wolno, ale warto było spróbować. W nastepnym wpisie dodam zdjęcie już po wizycie u barbera.

Btw. Ktoś poleca dobrego barbera w okolicy #bielskobiala #tychy? ogólnie te rejony #slask

Wołam osoby które od początku śledzą moje zmagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carver @PeterFile @mitotasak @pestis @zbyasr @RemigiuszGr @Pjongjanska_ferma_zolwi

#broda #brodaboners #modameska
szfendacz - Od prawie trzech miesięcy przeprowadzam na sobie mały eksperyment - pierw...

źródło: comment_9xY7U2UmH23ZxRCj7KHHxn1Pu1psJFdc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@nickszalinski: wybacz, że usunąłem zdjęcia, ale mogę je zobaczyć u Ciebie na profilu, chcę w tym wpisie zachować względny porządek. Zarost spoko, ale włosy mega rzadkie, dziwnie to wygląda. Barber Cię nie ominie, broda nie wygląda estetycznie, dodaj proszę zdjęcie po wizycie
  • Odpowiedz