Wpis z mikrobloga

@kapslusz: Gratuluję, życzę szerokości i niezwracania uwagi na bul doopska :) Btw silnik jest dosyć wysilony, więc na oleju nie polecam oszczędzać, o long life nie wspominając. A i starym sposobem warto pierwszą jego wymianę zrobić po 3-5 tys. km :))
  • Odpowiedz
@Tabassco ten silnik montowali w Leonie przez rok, nie wiem jaki był udział rynkowy ale czuję że przy 1.2 tsi w ofercie sprzedawały się najgorzej że wszystkich. Podaj źródło bo nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji
  • Odpowiedz
@kapslusz:
Miałem kiedyś taką przez tydzień jako zastępcze - bardzo klawe, małe autko. Tira wyprzedzi, jak się uważa to pali 6l. Całkiem niezłe materiały w środku w wyższych wersjach.
  • Odpowiedz
Ojciec typowy Janusz miejscowy kupił niedawno Octavię Kombi też 1.0 i co? Po mieście starcza a dla niego wyczynem jest jechać więcej niż 120km/h na autostradzie, dlatego taki silniczek się sprawdza a 5tys w kieszeni gdy chciał 1,4 ;)
  • Odpowiedz
na jakiej podstawie twierdzisz, że silnik jest wyżyłowany? znam kilka tsi z przebiegami 300k+ i nic sie z nimi nie dzieje


@damian_co_dalej: przy 300k to TSI jest po 3 remoncie xD

@kapslusz: jak wziąłeś na firme w leasing to rozumiem, ale kupno takiego auta na kredyt to trochę średni pomysł.
  • Odpowiedz
@kapslusz: tym badziewiem autostradą nie pojeździsz. Audi 2.5 potrafi pierdnąć od 100 do 150 w 2 sekundy, a są takie potrzeby jak np szybka zmiana pasa z wyprzedzeniem.

Tą skodą co najwyżej przegonisz seicento, a i tak nie wiadomo, bo ma silnik 0.9 co przy jego masie pewnie nawet nie dasz rady go dogonić.
Ruszanie z czerwonego światła musi być #!$%@?ące, przy 15km/h zmiana na "dwójkę".

No ale powodzenia.
  • Odpowiedz