Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś historie z nietoperzami ciekawe?

Mi kiedyś wleciał jeden do pokoju i latał pod sufitem... Taki stres tym bardziej że wiedziałem o tym że nietoperze przenoszą wściekliznę. Otworzyłem okno i schowałem się pod kołdrę i czekałem aż wyleci. Zajęło to dobrych kilka minut. Na szczęście mnie nie ugryzł ani nic ale i tak jako, że jestem hipochondrykiem brałem przez kilka dni antybiotyk na wszelki wypadek. Mam nadzieję że już nigdy mi się nie trafi taka przygoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwierzeta #zwierzaczki #nietoperz #coolstory #notsocoolstory #medycyna #leki
rybsonk - Mirki, macie jakieś historie z nietoperzami ciekawe?

Mi kiedyś wleciał j...

źródło: comment_EbdQjdlcuIG5sq9bkgCBxZY3iNvA7WnU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
2 lata temu w wakacje mialem otwarte okno, byla noc. Biurko mialem dosuniete ponizej tego okna. W sekinde pojawil sie i usiadl mi na klacie. Musialem go reka klepnac zeby ze mnie zszedl. Zssrany bylem jak nigdy
  • Odpowiedz
@rybsonk:
Kiedyś na jednym z obozów ornitologicznych, późnym wieczorem do sieci wpadł jeden nietoperz i to była dla mnie jedyna okazja, żeby dotknąć te piękne zwierzę.

Któregoś dnia idąc do kościoła znalazłem przy drodze martwego nietoperza. Bardzo chciałem wiedzieć jakiego jest gatunku. Nie znam się na nietoperzach, więc żeby się tego dowiedzieć musiałbym sprawdzić to w książkach. Mogłem go zatem wziąć wracając do domu, ale bałem się, że zabierze go jakiś
  • Odpowiedz
@rybsonk: EJ czemu opisujesz moją historię... tylko mi wleciał do szafy i tata mi go pomagał wywalić i dopiero po fakcie mi powiedział o tej wściekliźnie i było już za późno, a że mam taką hipochondrię to myślałam, że umieram, bo miałam objawy XD
  • Odpowiedz
@rybsonk: W środku nocy kot przyniósł mi do mieszkania. Skubaniec złapał go na balkonie na czwartym piętrze. Nietoperza udało się wygonić, ale kot chyba uznał to za fajną zabawę i powtórzył to jeszcze kilka razy...
  • Odpowiedz