Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sweeting: no kur nie xD prywatne zycie to prywane xD ja pier... jakim trzeba byc człowiekiem, by rozliczać kogoś i prywatne zycie, jeszcze dawać sobie do tego prawo, bo on pracuje za Państwow!!! jak smie pracowac za panstwowoe pieniadze i miec zycie i wlasne zdanie, ja to mowie, ze jako wykopek i pseudopodatnik bede ocenial, jestem lepszy! mama mi zawsze mowila, ze jestem takie wspaniały xDDD
@teczowisazabawni: to mnie obchodzi uczniu gimnazjum, że życzę sobie, podobnie jak wielu Polaków, aby wszelkie spółki państwowe zatrudniały pracowników kompetentnych, które prezentują określony poziom. Nie obchodzi mnie, czy zdradza żonę, czy raszuje na eko, ale zaczyna mnie interesować, kiedy odpowiada za komunikowanie się z widzami telewizji publicznej, kreuje jakąś wizję rzeczywistości prezentowaną przez TVP i przekonuje do niej Polaków (np. część bezrefleksyjnie odbierających to). Rozumiem, że jeszcze w gimnazjum trudno o
@fenis: hahaha mati patrz jak brzydko jej napisał na fejsie, szacun. Nie za bardzo rozumiem co tu podziwiać. Idź zbij piątkę żulowi, który się posrał na przystanku w spodnie, to tak samo godne podziwu, jaki pisanie do byłej żony "#!$%@? ci w dupę" publicznie.
@teczowisazabawni: podziwiam stylistykę, ortografię i składnię. Brawo.
Uch. Człowiek - kultura i erudyta się znalazł. Tak bardzo wierzący w swoją wyższość, że daje sobie prawo do obrażania innych, tylko dlatego, że myśli inaczej.


@fenis: Dziwne, że ten erudyta nie chce dyskutować z patologią, która ogląda i kibicuje innej patologii, co nie?
Udzielasz się pod patotagami, jesteś dla mnie szambem, na które nie warto splunąć — to moja złota zasada mirkowania.

A jeżeli ty, fenisie, bronisz owej patologii, a