Wpis z mikrobloga

Znam Radka i na serio całkiem spoko koleś. Poznałem go przez znajomego na ps4. Parę razy rozmawialiśmy, człowiek bardzo dużo w życiu przeżył i jeszcze miał sporo długów przez ten rozwód. Wyjechał do UK żeby wszystko pospłacać. Aktualnie od jakiegoś tygodnia wrócił do Polski. Ma synka którego kocha nad życie. Ot normalny człowiek.
  • Odpowiedz
@sweeting nie oceniam jego działalności na Twitter bo tam faktycznie przesadza ale nieraz również trafia w sedno. Piszę o człowieku którego znam i z którym miałem przyjemność prowadzić nie jedną rozmowę o życiu i z którym w wielu sprawach się zgadzam.
  • Odpowiedz
@chino moim zdaniem zależy jak będzie się zachowywał. Wiem że jest to osoba która za wszelką cenę dąży do prawdy. Jeśli tego nie zmieni ale za to zmieni formę w jakiej to przekazuje to może to wypalić.
Nie zapominajmy że był on jeszcze przed chwilą zwykłą osobą, która wyrażała swoje zdanie w taki a nie inny sposób. Czasem osoby publiczne robią to jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@Fiesniak: Zwykłą osobą to nigdy nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt "zwykły" nie wstaje o 3 rano i nie dzwoni do kolegów, bo trzeba wymienić cropy w grze :D

A jak wykopki namierzą jego byłą żonę to dopiero będzie wesoło, "bo przecież on taki grubas a ona 10/10"
PS pozdro Radku od kolegi z offensive, jeśli to czytasz xD
  • Odpowiedz