Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Spoko. Tylko, że mi to wisi. Walcz o prawy internet dalej.


@fenis: Nie walczę o prawy internet. Gardzę po prostu szambem i ludźmi, którzy mu przyklaskują. Przyklaskujesz internetowemu szambu, to po wyłączeniu komputera przyklaskujesz mu w rzeczywistości.
@teczowisazabawni: nie podziwiam cię gimbusku za to, że masz wywalone na otaczającą cię rzeczywistość. Przez takich jak ty, życie publiczne niebawem będzie wyglądało tak, jak twoje gimbazjum. Być może masz inne zalety, za które należy cię podziwiać, ale prawdopodobnie się jeszcze nie ujawniły. Czekamy na jakąś błyskotliwą karierę tego mirka w partii Korwina.
@teczowisazabawni: nie wymagam od ciebie, abyś pisał poprawnie, ale proszę tylko o to, byś jasno formułował swoje myśli. Przynajmniej tak, aby ktoś czytający je zrozumiał. Mimo, że próbujesz mnie obrazić nie usunąłem żadnego z twojego wpisów. Nie obrażam się, próbuj dalej, ale czytelnie.
Uch. Człowiek - kultura i erudyta się znalazł. Tak bardzo wierzący w swoją wyższość, że daje sobie prawo do obrażania innych, tylko dlatego, że myśli inaczej.


@fenis: Śmiesznie to wygląda, napisane przed kogoś, kto chwilę wcześniej napisał że "szanuje w #!$%@?" faceta, który obraża kogoś publicznie na portalu społecznościowym, popisując się przy tym wulgarnością i poziomem rozwoju emocjonalnego jak u średnio rozgarniętego gimnazjalisty. xD
@SKYFander: Ja najzwyczajniej jestem w stanie zrozumieć faceta od którego odchodzi żona z byle powodu rozpieprzając dzieciństwo ich potomkowi. I nie wnikam w faktyczny powód rozstania, ale faktycznie "bo grał w gre" przed sądem brzmi bardzo #!$%@?. Gdybym ja był na jego miejscu, pewnie nie wypisywałbym na fejsie swoich odczuć, ale na pewno głośno pomyślał w podobnym tonie