Wpis z mikrobloga

@markkk92: który rok? ja się męczyłem z elektroniką i telekomunikacją, ale zmądrzałempo 1 roku, wiec szkoda było popierd***ć, przed obrona zaczalem staż i jeszcze zmieściłem się żeby zaczac prace, więc dasz rade, polecam
@pepepanpatryk: też tak sobie mówiłem ale nie mając 21-22 lat, pracując od poniedziałku do piątku poza domem 11 h, mając obowiązki domowe (mieszkanie z narzeczoną, gdzie staramy się dbać o porządek, gotować sobie żarcie etc.) i siedząc po 12 h w sobotę i niedziele na uczelni z przerwami tylko na święta, ucząc się wszystkiego tylko nie programowania, nie ma się już siły siąść o tej 20 do komputera.
@markkk92: Skoro praca nie rozwija Cię na tyle ile byś chciał to dlaczego siedzisz tam po 11h? Z tego co wiem(i praktykuje się to w firmie gdzie pracuje), to normalna dniówka to 8h.
Pracując po 8h masz te dodatkowe 3h na naukę tego co Cię interesuje. Kasa za te dodatkowe godziny to nie wszystko, równie dobrze ucząc się przez te dodatkowe 3godziny dziennie mógłbyś podciągnąć skilla i zmienić firmę na taką
@markkk92: lol, mam dokladnie taką samą sytuacje :o tylko drugi rok jestem, dojazd zajmuje ~2.5h dlatego zmieniam firme i Tobie tez to mirku radze
Zmieniam wlasnie po to zeby byl czas na nauke a przy okazji miec progres
@markkk92: 7 lat w branzy, stary olej studia one nic nie znaczą. Ucz się programować na własną rękę. Jak przerasta Cie poziom i musisz dużo czasu poświęcaj na uczelnie to weź dziekankę czy coś czy gorszą uczelnię wybierz.
@markkk92 Zgadzam się z tobą. Studia informatyczne to jedna, wielka pomyłka. Jak wykładowca nie czyta się na #!$%@? slajdów, to zadaje ci napisanie xyz i ma #!$%@?, albo #!$%@? #!$%@? 10 projektów do domu