Wpis z mikrobloga

Pamiętam mój pierwszy dzień w polskiej szkole, miałem wtedy 12 lat i tydzień wcześniej przeprowadziłem się do polski z Izraela. Ojciec dał mi 10 złotych, które ukradł mi Piotrek, chłopak z mojej nowej szkoły. Postanowiłem się zemścić, przed lekcjami ukradlem dziennik nauczycielki od matematyki, pozmienialem oceny Piotrka i zachowałem mu go do plecaka. Nikt nie chciał się przyznać, więc nauczycielka kazała nam powyciagac wszystko z plecaków na stół. Gdy z plecaka Piotrka wyleciał dziennik, nauczycielka go strasznie opierniczyla. Na przerwie powiedziałem Piotrkowi, że widziałem jak Krystian schował ten dziennik do jego plecaka. Piotrek tak sie wkurzyl, że poszedł z Krystianem na solowke, w skutek czego wyrzucono go ze szkoły, jego płacz był dla mnie największą nagrodą. Pamiętajcie polacy, że my Żydzi zawsze byliśmy, i będziemy od was lepsi i bardziej inteligentni.
#polska #polak #zydzi #takaprawda #szkola #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki
Pobierz S.....h - Pamiętam mój pierwszy dzień w polskiej szkole, miałem wtedy 12 lat i tydzie...
źródło: comment_GTPD5zddRDOBa6unDiT0v3NGpaGM5e0K.jpg
  • 51
@Smakoshh Szalom. Miałem podobną sytuację tylko ja odsprzedałem dziennik chłopakowi który poprawił sobie oceny a potem szantażowałem go że wszystko powiem przez co w szkole zyskiwałem tygodniowo 10 zł dochodu pasywnego.