Wpis z mikrobloga

@Variv: sędzia, który zostanie wybrany do tej sprawy rekami ludzi podległych czynnym politykom. Poza tym jak źle będzie prowadził sprawę to się go w mediach postraszy, że grozi mu dyscyplinarne wydalenie z zawodu, które zrealizują nominaci partii rządzącej. Czyli fakty historyczne przestają mieć znaczenie. Widzieliśmy to nawet po tym jak Mazurek negowała udział Polaków w mordzie w Jedwabnem
@ZaplutyKarzelReakcji: Tak, tak. Typowe neuropejskie "gowno sie znasz, nie bede rozmawial"
To w takim razie ja tez nie bede tracic czasu na dysjusje z osoba wierząca, ze jakikolwiek prokurator bedzie scigał 90 letniego emeryta, ktory byl ofiara szmalcownika i chce sie tym podzielic z opinią publiczną
@Lord6Infamous: @Variv: już wcześniej o tym wspominałem na wykopie. Wkleję swoją wypowiedź i dodam że twoja argumentacja jest bardzo słaba @Lord6Infamous. cytuje moją wypowiedź:
już raz TK rozpatrywał taki podobny przepis dokładnie art. 132 KK gdzie ustawodawca wprowadził penalizowanie podobnego czynu. Był on niezgodny z konstytucją (art 7) ale tylko w kwestii niezgodności związanej z uchybieniem procedury ustawodawczej. Natomiast trybunał odniósł się do tego przepisu w taki sposób cytując: