Wpis z mikrobloga

@littleblizz: Słucham praktycznie tylko rapu i do dzisiaj nie jestem w stanie pojąć, że gość z takim głosem osiągnął taki sukces. Nie mówię, że to jest c-----e, ale mnie ten głos tak odpycha, że nie jestem w stanie przesłuchać nawet 1 zwrotki.
  • Odpowiedz
No i beka z ludzi co nie ogarniają, że w życiu można do czegoś dojść. Bardzo dobrze to widać w komentarzach.

"Dopóki jesteś biedakiem, jak my, to jesteś spoko, a jak Ci się uda i wygrasz życie to możesz s--------ć" - w dużym uproszczeniu ;)

@narwi p---------e, KęKę nigdy jakimś dobrym raperem nie był, ale nadrabiał charyzmą i oryginalnością, teraz nieco to utracił, ten kawałek niczym się nie wyróżnia z tłumu
  • Odpowiedz
eh, gdzie stary keke...


@pushek0kruszek: W dupie... Ludzie się zmieniają, idą do przodu to i logiczne, że muzyka się zmienia jeśli chcemy żeby była prawdziwa. Wieczna beka z "raperów" od 20 lat nawijających o trudach życia, prawdzie ulicy i ziomalach.
  • Odpowiedz
@histaminapusz: dalej ma nawijac o lataniu z listami po blokach? Chłopak się rozwinął, odbił, uratowal i ułożył życie, cieszy się tym, daje przykład robi muzykę na swoim. Ty byś chciała żeby pił i rapowal o prawilnym życiu. Miej trochę rigcz
  • Odpowiedz