Wpis z mikrobloga

Nowy projekt mieszkaniowy w #wroclaw przy ulicy Krakowskiej. Inwestor zapowiedział budowę dwóch budynków, w których znajdzie się łącznie 255 mieszkań. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie tutaj.

Elewacja od strony północnej zostanie podzielona na dwie zróżnicowane wysokościowo części, co pozwoli na uzyskanie efektu kaskady i sprawi, że budynki nabiorą efektownego wyglądu.


Co sądzicie o tym projekcie?
#architektura #budownictwo #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkania #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #urbanistyka #design
Pobierz Projekt_Inwestor - Nowy projekt mieszkaniowy w #wroclaw przy ulicy Krakowskiej. Inwes...
źródło: comment_ug7NhW8CV8YR3jW4V3q2o6lfGpAKl1O7.jpg
  • 11
@krave: wychowałem się na blokowisku, z których kiedyś się śmiano, a teraz myślę, że te stare blokowiska oferują dużo lepszy standard życia niż obecnie budowane, tfu tfu, apartamentowce. A za jakiś czas chciałbym coś kupić, ale nie dam tyle kasy za cele w więzieniu z małym spacerniakiem :D
@Wychwalany mam podobne odczucia co do blokowisk - funkcjonalne układy, widne, osobne kuchnie, sporo przestrzeni za oknem, dostępność usług i transportu publicznego. I teraz porównaj to z wysrywem typu nowe Stabłowice xD