Wpis z mikrobloga

Najlepsze sa te zlote mysli normikow i rozowych, zeby brzydki niebieski znalazl sobie brzydkiego rozowe, ze bidulki tez sa same (od razu mowie, ze nie pisze w swoim imieniu a ogolu stulejarzy bo sam brzydalem nie jestem). Niebieski jest zmuszony do wykonywania niegodnych, ponizajacych, hanbiacych czynnosci aka podryw (i wszystko co z tym zwiazane), a rozowy nie musi robic nic. Do tego mamy zasady hipergamii, z tego wiec wynika, ze jakis 4/10 powinien pajacowac do jakiegos 2/10... Jak ja mysle o pajacowaniu to najladaniejszej laski swiata to czuje obrzydzenie przed ta ponizacaja czynnoscia, a co dopiero przed jakims bardzo brzydkim rozowym...
#tfwnogf #rozowepaski
  • 49
  • Odpowiedz
@Polkop: to napisalem o zasadach hipergamii i odjalem 2 punkty rozowemu. Jestes takim 5/10, czyli przecietniakiem i masz pajacowac przed jakims brzydkim rozowym XDD. No #!$%@? to jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mamrotekk: jakos nigdy nie widzialem, za to 8/10 niebieskich z 4/10 rozowymi to pelno. I nie jestem #!$%@?, brak checi w gre w ktorej rozowe graja na kodach, a ja mam odstawiac cuda na kiju nie jest brany pod uwage. I to nie czyni mmie #!$%@? a realnie myslacym.
  • Odpowiedz
@igor_hp: niezle madrosci, najpierw, ze nie trzeba pajacowac, potem, ze to jest super. Zdobywal Aleksander Macedonski, robienie z siebie debila nie jest zdobywaniem. A podryw to najglupsza czynnosc jaka znam.
  • Odpowiedz
@alh3 na tinderze będzie atencja, ale wczesniej czy później odepchnie każdą różowa swoim #!$%@?, wyjątkiem są zdesperowane ulańce, ale niebieski przekonany o swojej atrakcyjności nie bedzie chciał z taką byc.

@wyjde_z_przegrywu pełno jest takich przypadków, tylko ty patrzysz w kierunku potwierdzającym swoje własne teorie.

To ze to niebieski zarywa jest uwarunkowane ewolucyjnie, a nie #!$%@? kulturowo xD To wlasnie przez kulturę i te #!$%@? o równouprawnieniu role się zamazują.
Podchodząc do laski,
  • Odpowiedz
@mamrotekk:
nikogo nie odepchnie swoim #!$%@?. Spójrz na takiego youtubera rafatusa, który bije, pluje na swoją różową szcza w pościel a i tak nigdy nie będzie samotny.

Co do podrywania to zgodnie z tym co napisałeś uchodźcy nie robią nic złego a gwałty są rzeczą naturalną dlatego nie powinni być karani bo przecież pokazują, że są silniejszy a słabsi (biali) po prostu wyginą.
  • Odpowiedz
@igor_hp: rozumiem twoje brednie bardzo dobrze, starasz sie przekonac, ze przez pajacowanie rozumiem natretne zabieganie, alez nie, juz samo podejscie do rozowego jest pajacowniem.
@mamrotekk: kolejny geniusz. Zadne zwierze nie pyta samicy czy chce sie ruchac tylko bierze ja sila, i tak to wygladalo w czasach prehistorycznych, a nie, ze jakis prymitywny czlowiek zagadywal do rozowego. No naprawde gosciu zacznij sie uczyc historii bo to co tu pociskasz to sa
  • Odpowiedz
A wlasnie ludzie prehistoryczni dzialali jak zdobywci, a zdobywanie polega na gwalcie, przemocy, mordzie i klamstwie, to sa immanentne przymioty zdobywania.


@wyjde_z_przegrywu Czyli jak zdobede kobiete ktora mi sie podobala od dawna to jestem kłamcą gwałcicielem i morderca xDD Co ja właśnie przeczytałem xDD niezły geniusz to ty #!$%@? jestes xDD. Za kazdym razem gdy próbuję podjąć z tobą dyskusje to #!$%@? mnie takie teksty jak ten. :D
Jestes sam bo jesteś
  • Odpowiedz
koles jest po prostu nieogarniety, pomieszal kwestie biologiczna w ktorej dominuje atrybut sily do kulturowej w ktorej mamy festiwal #!$%@? zwany podrywem


@wyjde_z_przegrywu Nie wiem czy wiesz ale ten wg festwal #!$%@? trwa od momentu kiedy powstała ludzkość xD
  • Odpowiedz