Wpis z mikrobloga

Krojów spodni jest tyle, że da się je dopasować do sylwetki, aby wyglądało to schludnie i było funkcjonalne, ale spoko, wyglądaj jak przychlast. Będę dalej z takich jak Ty cisnął pompę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NukeOps: No spoko, więc nie ma innego wyboru pomiędzy żaglami a noszeniem czegoś, co w każdym calu przykleja się do d--y xD

Widziałeś kiedyś poważnego faceta, który p--------a w rurkach?
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: ale przeczytałeś mój post, czy po prostu rzucasz słowa od tak? Slimy, które pewnie są dla Ciebie uosobieniem zniewieścienia i niewygody, są wbrew pozorom dobrym wyborem. Zawsze mnie bawiło, gdy przychodził taki stateczny facet, poważna praca, poważny związek, czasami i poważna dorastająca córka. I podtykało mu się slimy. Gość wychodził odmłodzony, żona oczy jak pięć złoty, córka zachwycona klaszcze uszami, on sam zaskoczony i gra gitara. Pierwsze slimy produkował
  • Odpowiedz
@NukeOps: rurki = gej

Nie przeczytałem

Nie przekonasz mnie, że koleś w obcisłych spodniach przylegających do jego ud i łydek ładnie wygląda. Najpierw byś musiał przekonać mnie, że uczucie pulsującej parówy w mojej dupie jest czymś przyjemnym - a to jest niemożliwe.
  • Odpowiedz