Wpis z mikrobloga

nie wiem gdzie wy te spodnie przymierzacie że nie możecie wejść w slimy XD jestem ulany i w każdej z sieciówek bez problemu kupię zweżane spodnie

a op to typowy przedstawiciel Heterosexual Men's Fashion, w ogóle ten wpis to esencja tagu #modameska
  • Odpowiedz
@danielemilka: gdybym miał 14 lat i mieszkał w Warszawie może bym sobie takie kupił i też myślał, że jestem modny i oryginalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale spoko, kiedyś dresy ortalionowe też były modne i ludzie w nich na codzień chodzili, za 20 lat i z tego też się będą śmiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ziombello zanim znalazlem rozmiar w ktory sie wbilem troche czasu minelo a w siadzie az tak duzo nie biore( ͡° ʖ̯ ͡°) w kazdym razie z daleka juz bylo.widac odcisnietego #!$%@? takze nie wyobrazam sobie wyjsc w nich do ludzi. Spodnie dla chudzielcow 50kg
  • Odpowiedz
@Ziombello: oni dalej nie czają, że materiał stosowany do produkcji wąskich spodni jest bardziej elastyczny i nie jest to taki sztywny, twardy jeans jak kiedyś. No, ale przecież rurki dla pedauf, co nie Mati? XD
  • Odpowiedz
@danielemilka Jak sie nie podoba to levis czy wrangler maja klasyki dla Ciebie. W czym widzisz problem? Polecam levis model 408 i tam masz nieco szersze spodnie z dodanym elastanem co sprawia ze nie czujesz ich na sobie i dodatkowo sa bardzo wytrzymale.
  • Odpowiedz
Gość po prawej ma dobrze dopasowane ubranie - ani koszula ani spodnie nie przylegają do niego jak latex.


@TamamShud: Nie ma dobrze dopasowanego ubrania. Ma za długie spodnie i co najmniej za wąskie na wysokości kolan.
  • Odpowiedz
@danielemilka: a wiesz, kolego, że współczesne jeansy nie są w 100% z bawełny? Ciężko jest takowe dostać. Właściwie to Arizony od Wranglera są takie, nie wiem czy 501 Levisa mają podobny skład. Jeansy z domieszką materiału elastycznego nosi się bardzo wygodnie. Moje podejście ewoluowało: kiedyś nosiłem proste, ale #!$%@?ły mnie odstające maszty xD jak nazywam zjawisko odstających nogawek, widocznych w pozycji siedzącej. Z resztą, błagam Cię - to widać od
  • Odpowiedz