Wpis z mikrobloga

@sierzchula: Tu nie chodzi, że ja mu nie wierzę.. podobno ma faktury na wszystko itp., a to jest jeden z jego trzech motorów i stwierdził, że szkoda i 2 sprzedaje bo robi nimi kilka km.. zobaczymy czy w garażu rzeczywiście stoją 3 :) po za tym jadę ze znajomymi (2 braci), którzy od kiedy pamiętam #!$%@?ą na moto i kilka sztuk mieli, więc pewnie będą w stanie ocenić stan techniczny w
@Trusky92: to ze ktos mial i jezdzil nie znaczy ze umie ocenic stan moto ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajdz sobie liste checkpointow ogledzin moto, wydrukuj i jak w ASO przelec z lista caly pojazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sierzchula: wiesz, jak ktoś miał +/- 10 różnych moto, kupował takie po ślizgach i takie w całości to wie na co zwrócić uwagę, lista gotowa, wydruk z gov.pl gotowy, po rozmowie ustalone, że przebieg był podany większy w celu uniknięcia wysokiej akcyzy na pojazdy poniżej 6k :P
@Trusky92: ja ostantio ogladałem moto który mial w 2014 wbity przebieg 35k a w 2015 wraz ze zmianą właściciela miał 25k. Też nie wiem co o tym myśleć, bo ten moto który ogladałem to przebieg 10k to nic dla niego. Stan był super, i ciekawi mnie czy przód był robiony czy wymieniał własciciel zegary czy to tylko jakiś błąd :D
@cysterna: no tutaj po 200km, podobno ma 3 motory, jutro się all okaże, to mój pierwszy moto na szosę, przedtem śmigałem KXF 250 i miałem Aprilie Area 51 do śmigania po mieście (50ccm, a latał po 115km/h XD)
@Trusky92: nooo bardzo fajnie wygląda, ale nie mój styl, ja celuje w coś typu bandit 600 a potem jak sie nauczę lepiej to za rok/2 fazer 600 prawdopodobnie :D Ale mam3x mniejszy budżet niż ty :D
@Trusky92: Też robię około 12-15k rocznie, ale teraz jak będzie moto to myśle, ze z 3/4k na rok bede nim robił lekko. Ten co ja się do niego przymierzam, ma jakiś akcesoryjny wydech, ale jak go usłyszałem to szok :D Czekam tylko na fajną pogode i lecę go testować :D