Wpis z mikrobloga

@Gronie ta zdjecia jest beznadziejna bo raz ze musisz uwazac zeby niczego nie dotknac i nie dmucha za mocno, jak dmucha za mocno to rece lataja Ci jak w starego alkoholika z delirium tremens i wpadaja na te scianki i zastanawiasz sie czy nie lepiej bylo po prostu wytrzec w spodnie.

Duzo lepsze sa zwykle dmuchawy ale po prostu bardzo mocne, tak mocne ze skora faluje jak japa psa wystawiona przez okno
@lubielizacosy: Tylko Merida z dmuchawą #bojowkameridy
Działa równie skutecznie co te airblade, a można wysuszyć więcej niż tylko dłonie. Zero celowania w szczeliny, zero obrzydzenia w razie przypadkowego dotknięcia krawędzi i zero pomyłek z pisuarami XD

Ale tak całkiem serio, to Airblade mnie trochę obrzydzają. Widziałem już parę takich niewymytych, że w środku po prostu zbierał się jakiś syf. Jak się nie skupię, to prawie zawsze przypadkiem dotknę tych krawędzi. Niby
Pobierz TulipanowyPostumentMelodii - @lubielizacosy: Tylko Merida z dmuchawą #bojowkameridy
...
źródło: comment_IsKx8z8muDY6leCEw8gPR3ZQx0iUTZLk.jpg
@Gronie: ręczniki są najlepsze, chyba że są zrobione z jakiegoś gównopapieru odzyskiwanego 10. raz z makulatury. Jak mają mi potem ręce walić takim duszącym smrodem taniego papieru, to już wolę w spodnie wytrzeć