Wpis z mikrobloga

#neuropa wyobrażacie sobie jakby wyglądał wykop i tag #4konserwy gdyby to za rządów PO zakazano demonstracji pod ambasadą Izraela?

Przecież to byłby płomień za płomieniem, oskarżenia o bycie agentami, ukrytymi żydami, zamach na demokracje, uciszanie obywateli itp. itd.

A teraz robi to PiS i wszystko jest ok, to mądra decyzja, tak trzeba i w ogóle PiS zabraniając demonstrowania Narodowcom chroni Polskę przed lewackimi prowokacjami (więc ten zakaz to tak naprawdę wina lewactwa!).

#polityka #polska #bekazprawakow #bekazpisu
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: A czy ja piszę o Tobie?
nie napisałem: "Wczoraj pisałeś że PIS zły" tylko że na wykopie lewactwo pisało:
PIS ZŁY BO POZWALA następnego dnia PIS ZŁY BO BLOKUJE
I tak samo z drugiej strony:
DOBRY PIS BO POZWALA, DOBRY PIS BO ZABLOKOWAŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: szkoda mi czasu na Ciebie jak nie rozumiesz prostych rzeczy, powielasz fałszywe informacje jak np to że HGW "zezwala" na demonstrację jak ona ma c---a do gadania, bo zgłaszasz demonstrację i tyle, potem piszesz że po prawej stronie na wykopie ludzie chwalą pis ale już nie widzisz tego że dzień wcześniej wasza narracja była całkowicie inna niż po zablokowaniu ulic.
  • Odpowiedz
powielasz fałszywe informacje jak np to że HGW "zezwala" na demonstrację jak ona ma c---a do gadania, bo zgłaszasz demonstrację i tyle


@Oskarek89: Może się na demonstrację nie zgodzić, więc HGW jak najbardziej dokonuje milczącej zgody.

potem piszesz że po prawej stronie na wykopie ludzie chwalą pis ale już nie widzisz tego że dzień wcześniej wasza narracja była całkowicie inna niż po zablokowaniu ulic.


Proszę o przykład "naszej narracji".
  • Odpowiedz