Wpis z mikrobloga

#neuropa wyobrażacie sobie jakby wyglądał wykop i tag #4konserwy gdyby to za rządów PO zakazano demonstracji pod ambasadą Izraela?

Przecież to byłby płomień za płomieniem, oskarżenia o bycie agentami, ukrytymi żydami, zamach na demokracje, uciszanie obywateli itp. itd.

A teraz robi to PiS i wszystko jest ok, to mądra decyzja, tak trzeba i w ogóle PiS zabraniając demonstrowania Narodowcom chroni Polskę przed lewackimi prowokacjami (więc ten zakaz to tak naprawdę wina lewactwa!).

#polityka #polska #bekazprawakow #bekazpisu
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: ale za PO nie byłoby powodu, żeby pikietować pod ambasadą Izraela, bo do tego czasu Lasy Państwowe byłyby już sprzedane a należne pieniądze przekazane po cichu Żydom. Więc nie byłoby konfliktu.
  • Odpowiedz
Chodzi o to by nie poszlo w swiat ze jesteśmy nzistami i by sprawa bo niemieckich obozach śmierci nie byla z nami powiazana poprzez rozglos zagraniczny
  • Odpowiedz
  • 1
#neuropa wyobrażacie sobie jakby wyglądał wykop i tag #4konserwy gdyby to za rządów PO zakazano demonstracji pod ambasadą Izraela? Przecież to byłby płomień za płomieniem, oskarżenia o bycie agentami, ukrytymi żydami, zamach na demokracje, uciszanie obywateli itp. itd. A teraz robi to PiS i wszystko jest ok, to mądra decyzja, tak trzeba i w ogóle PiS zabraniając demonstrowania Narodowcom chroni Polskę przed lewackimi prowokacjami (więc ten zakaz to
  • Odpowiedz
serio? To raczej bekazlewactwa. Wczoraj PIS zły bo nie zabrania, dziś zły bo zabrania.


@Oskarek89: Kiedy pisałem, że PiS był zły bo nie zabrania?
  • Odpowiedz
a kiedy ja pisałem że PIS dobry bo zablokował? XD


@Oskarek89: Piszesz do mnie, że "wczoraj PiS zły bo nie zabrania" - więc pytam, gdzie ja tak napisałem?
  • Odpowiedz