Wpis z mikrobloga

Czas na #chwalesie
4 i pół roku temu przyjechałam do #uk bez większego planu, tylko żeby zaznać sobie tej słynnej emigracji i zarobić jakies ciekawe pieniądze
Dzisiaj oprowadzałam zagraniczna wizytacje Szych które znałam tylko z opowieści i emaili oznaczonych „ważne”. Oprowadzałam ich po moim dziale, na którym jestem specjalistka i odpowiedziałam bez problemu na każde pytanie, bez zająknięcia opowiedziałam cały skomplikowany proces, siedziałam z tymi wazniakami 2h i jestem z siebie tak dumna ze zaraz sie obesram. Kiedyś do głowy by mi nie przyszło ze bez studiów, z gownokraju i w pierwszej pracy jaka dostałam w uk będę na tak odpowiedzialnym stanowisku i będę wykonywać swoją prace tak dobrze i ją uwielbiać oraz ze będę doceniania nie tylko przez własnego menadżera.
Czuje dobrze człowiek () #emigracja #pracbaza #truestory #korposwiat
  • 73
@prnppp: Robienie czegokolwiek co pozwoli Ci przeżyć, da możliwość rozwoju i pozwoli na dalsze snucie planów na swoją przyszłość jest lepsze niż rzyganie jadem jak wy to robicie. A Polska to niestety nadal w porównaniu z zachodem gównokraj, na wielu płaszczyznach, nie neguję zmian, są natomiast na tyle małe, że przepaść jest ogromna.
Brawo za wywolanie bólu dupy polaczków robaczków. Siedzą w swojej obsranej kawalerce, studiują na swoich gównokierunkach i plują jadem, jedynie co mogą sobie w cv wpisać.


@RowekOzjasza: powiedział nie polaczek, na drugim roku elitarnych studiów z inż. zarządzania, który żali się na polski yt ale 3/4 jego wpisów są o patostreamach.
Szkoda, że ci w ogóle odpisuje bo to strata czasu ale wyjedź kiedyś GDZIEKOLWIEK za granicę na chociażby rok to
@ropuchapodkamieniem Widze znasz zyciorysy osob na podstawie wypisow na portalu ze smiesznymi obrazkami. XDDDDD Regularnie bywam zagranica i mam pojecie o czym mowie. :) zajmij sie czyms pozytecznym zamiast analizowax czyis profil xDDD aa i nie napisalem ze w Polsce jest zle, napisalem ze przepasc miedzy zachodem a nami jest ogromna i z perspektywy osoby mieszajacej dluzszy czas zagranica Polska to nadal gorszy wybor. Radze czytac ze zrozumieniem.
@potocko: na początku dałem plusa bo tak się rozpisałaś, że dałaś radę tak awansować w jakimś poważnym korpo czy coś tak od zera, garnitury, poważne transakcje i decyzje, własne biuro, że Polska nie dała ci takiej szansy, a tutaj sie okazuję że jesteś co najwyżej jakąś lead magazynierką XDDDDD dobrze że nie zapomniałaś jeszcze mówić po polsku z tego wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)