Wpis z mikrobloga

O Boże, trzymajcie mnie. I pomocy.

Mój tato lvl 58 był wczoraj na prezentacji cudownego urządzenia, które diagnozuje wszystkie choroby i leczy prądem. Wszystko leczy- raka, grzyby, bakterie, pasożyty... Brzmi jak totalne oszustwo na kasę dla starszych ludzi.

Wzięli tatę na ochotnika, zdiagnozowali mu, że ma chore 92% siebie. xD Oczywiście typowe gadanie, że urządzenie nie jest powszechnie znane, bo blokują je koncerny farmaceutyczne. Postraszyli ludzi, potem opowiedzieli jak to leczą nim wszystkie choroby z prawie 100 procentową sprawnością. Tato powiedział, że na spotkaniu sprzedały się 3 urządzenia. I tu najgorsza część. On też zastanawia się i chce to kupić. XD Naprawdę w to wszystko uwierzył, na dodatek prowadzący musieli zrobić dobrą robotę, bo tato ma raczej słabą pamięć, ale wszystko potrafił odpowiedzieć że szczegółami. I takim przekonaniem w głosie jakby odkrył lek na raka. Tylko jakoś nazwy urządzenia nie potrafi podać.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówi, że sprzedawali jako "Zdrowa Polska" a lekarz, który to rekomenduje nazywa się Wiesław Czarkowski, wynalazca to jakiś Rife. Urządzenia zabiją złe rzeczy w organizmie specjalnym prądem. Tylko tyle wiem. Oczywiście żadnych badań potwierdzających skuteczność jakoś na prezentacji nie prezentowali.

Ktoś kojarzy gdzie mogę znaleźć jakieś informacje na ten temat? Albo sam był na takiej prezentacji?Muszę znaleźć ich jak najwięcej i jakoś przekonać tatę, żeby jednak nie wydawał na to 5000 zł. () A może ten cud techniki jednak działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę o pomoc.

#oszukujo #zdrowie #medycyna #pomocy #afera
  • 59
@hipotrofia: może masz rację, sama nie wie, jakoś do mnie nie dociera, że rodzice się starzeją. Zresztą absolutnie ich nie wiedzę jako starszych ludzi. Takie akcje mi się kojarzą z babciami lvl 75 może dlatego tak to przeraża. Że czas zapieprza i nic się zrobić nie da :/

W każdym razie mam nadzieję, że Tate Twój się otrząśnie i nie da się w to wciągnąć.