Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MZ23: A gdyby tak Jan Papalpinista II zginął na na K2 w zamachu przeprowadzonym przez jego ciapatego partnera, to też by ci było tak do śmiechu, co koleszko?
@NPrBaz: ja tak się składa Papaja szanuje i się z niego nie śmieje, z zamachów się nie smieje, z łażących i umierających w górach również się nie smieje. Jedyne z czego się smieje to z podwójnych standardów wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MZ23: A gdyby tak Jan Papalpinista II zginął na na K2 w zamachu przeprowadzonym przez jego ciapatego partnera, to też by wykopkom było tak do śmiechu, co koleszko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Elaviart: @Gimbazjon303 @MZ23
Można jak najbardziej się śmiać nawet z papieża, a to czy to jest mądre czy głupie pozostaje tylko w ocenie każdego z nas. Ja myślę, że tego rodzaju humor można porównać do wyśmiewania papieża, zamachów. Człowiek, żył i umarł przez miłości do gór. Spełnił swoje marzenie i niestety przypłacił za to życiem. Moim zdaniem to piękną śmierć. Umarł robiąc to co kocha. Co w tym śmiesznego to nie
@MrBanana: Śmieszne są raczej reakcje takie jak twoja, czarny humor nie służy wyszydzeniu danego podmiotu. Nieważne co robił, jak umarł ani jak ładna była jego śmierć - będzie można się śmiać dopóki będą się pojawiać zbolali rycerze dobrego smaku i wysokiego poziomu żartów.
@MrBanana: Jak dla mnie koleś był zwyczajnie głupi i biedny(tak zwyczajnie, ekonomicznie).
Moim zdaniem bliżej mu do nagrody Darwina, niż 'pięknej śmierci'. Oby ta bezsensowna śmierć była przestrogą dla ludzi z podobnym doświadczeniem i zapleczem zamierzających robić podobnie idiotyczne rzeczy.