Wpis z mikrobloga

Jak dostanę bana to znajdę się w 0.001% pomarańczek Wykopowych, a nie 'nic się nie stanie'.


@Flypho: ona została zgwałcona. Znalazła się w tym zacnym gronie 0.0026%. Potwierdziła to policja.
I dlatego właśnie odpowiadanie na twoje wywody statystyczne było bez sensu. Już łapiesz?

Nie dziwi mnie, była opcja, że albo jesteś z tych naprawdę dziwnych ludzi pokroju wyjde z przegrywu i podobnych, którzy zawsze znajdą jakieś jedno badanie z chin,
  • Odpowiedz
Idąc tą drogą to jak byłem nastolatkiem to mogłem kilka pasztetów wsadzić do sztumu bo moralniak xD


@bergero00: Nic nie mogłeś. Słowo mężczyzny jest nic nie warte. Kobieta powie że ją molestujesz to masz #!$%@?. Ty zadzwonisz na policje to dostaniesz mandat za zawracanie im dupy. Popularny trik w Stanach czy UK, gdzie imigrantki (często z europy wschodniej) znajdują frajera z mieszkaniem i odwalają taki numer. Po faceta przyjeżdża policja
  • Odpowiedz
@Siaa: @Nerlo: @Tasde: Wy myślicie, że jak się ma 19 lat to się myśli i tak łatwo jest powstrzymać napalonego dziada? Szkoda, że tacy jak Wy za grosz nie mają współczucia. Ciekawe co, gdyby to była Wasza siostra, albo przyjaciółka. Łatwo jest oceniać innych, ale trudniej postawić się w ich sytuacji.
  • Odpowiedz
Ciekawe co, gdyby to była Wasza siostra, albo przyjaciółka. Łatwo jest oceniać innych, ale trudniej postawić się w ich sytuacji.


@eoeoeo: Nie miałbym dobrej opinii o kims kto cały wieczór pije wódkę ze starym dziadem i potem kończy u niego w łóżku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Naxster
W Polsce o winie decyduje sąd nie policja, która nic nie potwierdziła tylko aresztowała prewencyjnie podejrzanego. Nie wiem co nazywasz skrzywiona perspektywą skoro przedstawiłem ci jasny i logiczny tok rozumowania, a ty w zamian nazwałeś mnie debilem xD. Nie wiem dlaczego IQ jest wg ciebie nieistotnym argumentem. Kiedy ja miałem 7 lat wiedziałem żeby nie ufać obcym bo może się to dla mnie źle skończyć. Tamta kobieta jest dorosła i
  • Odpowiedz
@Matt23: może było zwyczajnie miło? Moze właśnie się do niej nie #!$%@? nachalnie, jak młodzi kolesie? Kobieta w klubie nie ma lekko, bo większość facetów tam to świnie, które klepią w tyłek, dosiadają się, dają karteczki z numerem telefonu... nie wiemy jak było, ale pójście do kogos nie oznacza zgody na seks. Serio. Szkoda, że trzeba Ci to tłumaczyć, to właśnie pokazuje jak wielka jest skala tego problemu.
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: To albo "nie do końca pamięta drogę" albo była niesiona i "ocknęła się na miejscu"
To niestety wpis, nie znalezisko, nie wiem co cytujesz.

ale załóżmy twoja pierwsza wersję, że była nieprzytomna. Czemu nikt nie zwrócił uwagi, że jest niesiona?

Czemu rozmawiamy o alkoholu w sprawie gwałtu? Czemu ten temat zawsze kończy się na wypoku tym samym "hurr durr #!$%@? szmata sama sie puściłą pewno"?
  • Odpowiedz
a kolesia #!$%@? do aresztu na 3 miechy

i obstawiam, że jak się nie przyzna to dalej będą trzymać, tzw areszt wydobywczy


@trebeter: a czemu nie zadasz sobie pytania co 53-latek robi podrywając małolatę, która mogłaby być jego wnuczką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrKittens: a z kimś młodym? Co za różnica? Piła z kim miała ochotę. Tu nie chodzi o wiek, tylko o bycie gwalcicielem. Poza tym co za roznica jakie miałbyś o tej osobie zdanie? Jesli zle to znaczy, że można ją zgwałcić??????????
  • Odpowiedz
Jak myslisz, ze stary dziad zapraszajacy po zabawie w klubie mloda dziewczyne do mieszkania, nie ma na mysli czynnosci seksualnych, to zbadaj co znaczy 'naiwnosc' na wikipedii a najlepiej nie rozmnazaj sie.


@Hatespinner: dziad oczywiście chciał ją wykorzystać seksualnie i wykorzystał, ale dziewczyna młoda i mogła nie wiedzieć, że tekst "mam 2 łóżka", albo "chce Ci się siku? To chodź do mnie, mieszkam niedaleko" był tylko pretekstem do zwabienia jej
  • Odpowiedz
a czemu nie zadasz sobie pytania co 53-latek robi podrywając małolatę, która mogłaby być jego wnuczką?


@Bellie: Po prostu chce bzyknąć młodą dziewczynę. Żeby była jego wnuczką to matka i babcia musiałyby w wieku 17 lat zaciążyć, więc bez przesady.
  • Odpowiedz
W Polsce o winie decyduje sąd nie policja


@Flypho: zacytuję ci kolegów:

dalej nie rozumisz, że twój idylliczny świat SJW ma się nijak do rzeczywistości.

Każdy tutaj wymyśla jak działa policja w Polsce to proszę: Policja w Polsce będzie mieć cie kompletnie w dupie o ile nie będziesz mieć śladów wyraźnych, że było coś nie tak. Jeżeli zdecydowali sie działać to mieli dobre przesłanki. Lepsze niż komentatorzy tutaj
  • Odpowiedz
a czemu nie zadasz sobie pytania co 53-latek robi podrywając małolatę, która mogłaby być jego wnuczką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: mógłby dojść do wniosku, ze facet był winny a to nieporządany rezultat
  • Odpowiedz