Wpis z mikrobloga

@Nerlo: ja nie mówię ze na początku nie bawiła się dobrze. ale nawet jeśli, to powiedzenie 'ale benis to je nie dotknę' oznacza koniec zabawy a nie 'poszła to niech ją rucho'
  • Odpowiedz
Zwabił? Czym? Myślała, że zaprasza ją żeby pooglądać kolekcję znaczków


@Siaa: @Nerlo: @trebeter

"Masz daleko do domu? Spoko, mam dwa łóżka."

Albo #!$%@? cokolwiek. Cokolwiek by sobie nie powiedzieli, to wejście do czyjegoś mieszkania nie oznacza, że trzeba uczestniczyć w zachowaniach o charakterze seksualnym.

Kultura gwałtu na wykopie kwitnie, a zaraz chyba będzie owocować.
  • Odpowiedz
@Kampala: słowo przeciwko słowu
a kolesia #!$%@? do aresztu na 3 miechy
i obstawiam, że jak się nie przyzna to dalej będą trzymać, tzw areszt wydobywczy

nie wiem co on tam dokładnie zrobil, ale w polsce areszt tymczasowy jest mocno nadużywany
  • Odpowiedz
Kultura gwałtu na wykopie kwitnie, a zaraz chyba będzie owocować.


@Kampala: To nie jest kultura gwaltu, tylko kultura uzywania mozgu. Niestety zupelnie obca w nowoczesnym, progresywnym spoleczenstwie.

Jak myslisz, ze stary dziad zapraszajacy po zabawie w klubie mloda dziewczyne do mieszkania, nie ma na mysli czynnosci seksualnych, to zbadaj co znaczy 'naiwnosc' na wikipedii a najlepiej nie rozmnazaj sie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Ale kogo #!$%@? obchodzi co on miał na myśli w tej sytuacji? Jakie to ma być niby usprawiedliwienie?

Jesteś doskonałym przykładem tego, czym jest kultura gwałtu i victim-shaming.
  • Odpowiedz
@Kampala: Nazywaj to jak #!$%@? chcesz, ty jestes doskonalym przykladem kolesia, ktory #!$%@? sie na sektor Wisly w szaliku Cracovii i zaraz przed wygarnieciem #!$%@? tlumaczy, ze zarezerwowal tu miejsca, wiec ma pelne prawo tu siedziec.

Victim-shaming xD Dobre okreslenie na bycie naiwnym frajerem.
  • Odpowiedz