Wpis z mikrobloga

@karoozela: Nie niewychodź, a stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Tu nie chodzi o victim-shaming, tylko to, że ludzie powinni zacząć dbać też o sobie (niezależnie od płci).
1. Jak idziesz z nowopoznaną osobą to idziesz w miejsce neutralne, publiczne na randkę. Z samego faktu, że nawet jak trafisz na psychola/psycholke który chce zrobić Ci krzywdę to jesteś w miejscu publicznym. Skutecznie mu to utrudnisz, a z sympatyczna osobą dalej spotkanie bedzie udane.
  • Odpowiedz
@DrKittens: możesz sobie myślec co chcesz, ale prawo jest takie jakie jest nie bez powodu. Nie byłeś nigdy młody i głupi? Dorosła osoba jest w stanie owinąć sobie nastolatka wokół palca. Takie są fakty, nawet jesli ten nastolatek to tytan intelektu.
  • Odpowiedz
Dorosła osoba jest w stanie owinąć sobie nastolatka wokół palca. Takie są fakty, nawet jesli ten nastolatek to tytan intelektu.


@eoeoeo: no dzięki, oplułem sobie klawiaturę obiadem
  • Odpowiedz
@nvmm: mógł po prostu powiedzieć "co będziesz wracała autobusem po nocy, prześpisz się u mnie, mam 2 łóżka". Dziewczyna była pijana, może słabo kontaktowała i się zgodziła. Gdyby była zainteresowana fajnym autem, to raczej gwałtu by nie było, tylko by skorzystała z okazji.
  • Odpowiedz
Nabrałaś ochoty, idziemy do mnie, przespaliśmy się. Ja mówię "no trudno, stało się, zdradziłem dziewczynę". Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości tego faktu, oskarżasz mnie o gwałt, i molestowanie, bo przecież świadomie byś tego nie zrobiła.


@Cooltec: Jak była zbyt pijana by świadomie wyrazić zgodę to możesz odpowiadać za to (choć sądy w 99% przypadków kobiet pijących z facetami nie widza winy).

Więcej reala, mniej #!$%@? wykopków.
  • Odpowiedz