Wpis z mikrobloga

Dzis powstanie zwiazku wyglada tak, ze facet musi zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac. To jego rola jest zapraszac i placic, musi robic praktycznie wszystko. Rozowy za to tylko ocenia, czy ladnie wyglada czy dobrze zapajacowal itd. Niektorzy powiedza, ze zawsze tak bylo, ale zapominaja, ze kiedys rola kobiety bylo bycie kura domowa. Dzis taka nic nie ugotuje, nie posprzata etc bo ona jest silna kobieta. Tak silna, ze nic nie robi. Do tego rozowe beda twierdzic, ze tak nie maja latwo w znalezieniu kogos. Zapomnialy dodac, ze szukaja Alvaro 10/10..
#tinder #podrywajzwykopem
  • 341
Ja sie o rozowego starac nie bede


@wyjde_z_przegrywu: To po co one mają się starać o kogoś kto nie ma czegokolwiek do zaoferowania? Poznasz laskę i powiesz jej, że jest #!$%@?, bo uprawia sport a to przecież nie jest hobby. Nie to co granie na kompie. Do tego jeżeli nie będzie ci służyć i skakać dookoła ciebie to #!$%@? ją za drzwi, tak? Będę w szoku jeżeli masz buty inne niż
@ex_it: a co ona ma mi do zaoferowania? Niech sie uprawia, ma takie same prawo do hobby jak ja, to Ty zaczelas mnie atakowac bo moje hobby Ci sie mie podoba, nie zapominaj i tym. Sluzyc? Kto napisal tu o sluzeniu? Napisalem, ze rozowe chca byc ,,zdobywane" a rownoczesnie nie chca byc kura domowa. 50 lat temu na tym wlasnie polegal deal, pajacowanie za sluzbe, skoro nie chca sluzyc to mowimy
@wyjde_z_przegrywu: Jesteś zwyczajnie nudny, zaakceptuj to. Nie chodzi o pajacowanie, tylko o to, że różowe z daleka widzą że będąc z tobą by się zwyczajnie nudziły. Znam przypadki, w których to dziewczyny nadskakują facetom, chociaż ty zaraz powiesz że wszystkie to księżniczki. A wiesz czemu nadskakują? Bo widzą energiczną osobę, z pomysłami (nawet głupimi), a ten facet nawet nie musi się o to starać - bo zwyczajnie ma takie usposobienie.
@Codringher_: wez mu nie tlumacz bo on juz swoje wie xD i tylko on ma racje. A ze ktos ma szczesliwy zwiazek to na pewno udaje. Przeciez zwiazek to wcale nie jest praca nad soba i kompromisy.

Zdradze ci sekret Mirku, nad relacja sie pracuje. Tak samo nad soba. Ty nie masz takiej woli. Ja z takim czlowiekiem nie chcialabym miec nic wspolnego. Dlatego jestes nieszczesliwy. Bo nie widzisz nic poza
@wyjde_z_przegrywu różowe wolą łobuzów, a Ty wolisz prostytutki. Nie rozumiem, w czym problem. Po prostu trafiasz na takie same osoby, jaką Ty jesteś. Od kobiety oczekujesz zaspokajania potrzeb i 100% wpisywania się w Twoją wizję świata. Tego drugiego spełnić się nie da. Może jak to zrozumiesz i sperma przestanie uderzać do głowy, to wyjdziesz na miasto, porozmawiasz z jakaś kobietą (zamiast ją podrywać i bajerować) a potem stworzycie związek. Na razie na
@wyjde_z_przegrywu Zaraz zaraz, gadasz o różowych porównując je do "div", naprawdę sądzisz że wszystkie mają do zaoferowania tylko doznania cielesne? No chyba że tobie tylko o to chodzi i dlatego masz spine bo ci żadna dać nie chce. Jest masa spoko dziewczyn, tylko wystarczy obniżyć swoje kryteria oceny względem np. wyglądu, dokładnie się zapoznać a reszta przyjdzie sama, a nie że się siedzi w piwnicy, chcąc poznać laskę 10/10 która da ci