Wpis z mikrobloga

Dzis powstanie zwiazku wyglada tak, ze facet musi zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac. To jego rola jest zapraszac i placic, musi robic praktycznie wszystko. Rozowy za to tylko ocenia, czy ladnie wyglada czy dobrze zapajacowal itd. Niektorzy powiedza, ze zawsze tak bylo, ale zapominaja, ze kiedys rola kobiety bylo bycie kura domowa. Dzis taka nic nie ugotuje, nie posprzata etc bo ona jest silna kobieta. Tak silna, ze nic nie robi. Do tego rozowe beda twierdzic, ze tak nie maja latwo w znalezieniu kogos. Zapomnialy dodac, ze szukaja Alvaro 10/10..
#tinder #podrywajzwykopem
  • 341
@wyjde_z_przegrywu:
Sorki, że używam tego postu do krytyki, ale #!$%@?. Mogę.

tbh to chyba nie ma bardziej beznadziejnego przypadku #!$%@? od ciebie na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.

Nie wychodzisz z piwnicy, więc masz #!$%@? pojęcie o społeczeństwie. Bo jak niby miałbyś nie mieć #!$%@? pojęcia, jeśli z ludźmi niemal w ogóle nie masz do czynienia?
Mimo tego #!$%@? pojęcia uważasz się za eksperta w dziedzinie relacji międzyludzkich(a zwłaszcza damsko-męskich) i
@wyjde_z_przegrywu: Stary, jeszcze potrafię zrozumieć pewną logikę w twoim rozumowaniu, ale i tak #!$%@? jak potłuczony. Równouprawnienie to posiadanie równych praw - i ty tak samo masz prawo do bycia podrywanym przez kobiety, ale #!$%@? nie będziesz, bo to tak nie działa. To tak jakby lew płakał, że mamy czasy równości i antylopa ma sama przyjść i dać się zjeść. A skoro uważasz że dziewczyny nie mają ci nic do zaoferowania,
@wyjde_z_przegrywu a widzisz, ja znalazłem taką co mi zawsze jeść robi. Głodny od niej z domu nie wyjdę nigdy. W tą sobotę była zupa pomidorowa na obiad, naleśniki na kolacje i kanapki na śniadanie w niedzielę rano przeniesione do łóżka xD

Która dziwka ci tak zrobi? Prawie 24 godziny z nią spędziłem, na roksie bym za to #!$%@? z 2 wypłaty a tak mam prawie darmo.