Wpis z mikrobloga

Dzis powstanie zwiazku wyglada tak, ze facet musi zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac. To jego rola jest zapraszac i placic, musi robic praktycznie wszystko. Rozowy za to tylko ocenia, czy ladnie wyglada czy dobrze zapajacowal itd. Niektorzy powiedza, ze zawsze tak bylo, ale zapominaja, ze kiedys rola kobiety bylo bycie kura domowa. Dzis taka nic nie ugotuje, nie posprzata etc bo ona jest silna kobieta. Tak silna, ze nic nie robi. Do tego rozowe beda twierdzic, ze tak nie maja latwo w znalezieniu kogos. Zapomnialy dodac, ze szukaja Alvaro 10/10..
#tinder #podrywajzwykopem
  • 341
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Zapomniałeś dodać, że kiedyś to facet musiał się starać, ale to było zwyczajnie bez sensu bo jego kobieta i tak była już wcześniej kupiona układami rodzinnymi.

Obecnie przewiduje się że w 2050 zostanie stworzony pierwszy android. I teraz powiedzcie mi ile facetów z tego portalu się na to rzuci i będzie brało kredyty tylko że kupić idealną dla siebie dziewczyne. Współczuję kobietom w tym momencie tylko bo wszystko co
  • Odpowiedz
@Elaviart: tak,'zwiazki powinno inicjowac panstwo. To powinno byc celem europejskiej lewicy. Zrownanie z ziemia roli spolecznej, tak, zebh za 100 lat nimt nie wiedzial co to podryw czy bycie mezczyzna
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Nie wiem, mi kobieta robi często obiad, dzielimy sie wydatkami, w lóżku też daje z siebie wszystko. Może to dlatego że jestem w jej oczach atrakcyjny?
Ponawiam pytanie, co ty masz do zaoferowania kobiecie? Twarz nałogowego onanisty, chude łapki, brzuch i nudną bajere?
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Skoro płaczesz na wykopie o tym że nie masz dziewczyny i na nie narzekasz to ewidentnie mają one dla ciebie dużo do zaoferowania. Czy jakaś dziewczyna płacze z tego powodu że ty nie jesteś nią zainteresowany? Nie sądze.
Już widzisz dlaczego ty jesteś tą stroną która powinna się starac?
  • Odpowiedz
  • 3
@wyjde_z_przegrywu dlatego jak patrze na te dzisiejsze siksy to aż mi się chce głośno śmiać. Swojego czasu to tępe dzidy co chciały księcia to jechały zagramanice bo u nas nie ma prawdziwych gentlemanów(czyt. Osłów). A te które zostały i szły za swoją ideologią robią hurr durr, że ma 28-30lat, dziecko i musi sama wychowywać bo facet oszukał i nie chciał być z idotką, a te prawilniejsze świnie to od razu wychwytywane
  • Odpowiedz