Wpis z mikrobloga

Zacznijmy od tego https://www.wykop.pl/link/3414087/dolek-za-nagrywanie-zle-zaparkowanego-radiowozu/ Potem wizyta u biegłych psychiatrów sądowych w zdrojach, którzy na podstawie tego że powiedziałem że raz na dwa, trzy miesiące bywam w Amsterdamie i czasem zapalę, orzekli o moim uzależnieniu xD. Na wniosek szczecińskiej prokuratury zostałem skierowany na badania do WOMPu w Koszalinie, po 25-30 minutowej rozmowie z pania psycholog bez żadnych badań psychologicznych, bez testów na zawartość narkotyków w moczu, krwi, orzekła o zatrzymaniu mojego prawa na 18miesięcy. Odwołałem się, argumentując że nie zostały wykonane żadne badania określone w ustawie do Instytutu medycyny pracy w Łodzi. Pojechałem tam, wykonano wszystkie badania, o testy na zawartość środków odurzających poprosiłem sam (na co lekarz, bardzo zdziwiony przystał) testy wyszły negatywnie, wszystkie badania w normie... i teraz najlepsze, pani psycholog kliniczna w swoim orzeczeniu napisała szkodliwe używanie konopi bez oznak uzależnienia, zaleca terapie własną oraz edukację na temat szkodliwości używania konopi, oraz mechanizmów uzależnienia xDDDD i zawiesza moje prawo jazdy na okres DWÓCH LAT! xD
Po raz kolejny się odwołałem i czekam na termin spotkania z Komisją w Koszalinie...

Mirki co robić? Jak się przed tym szaleństwem bronić?
  • 52
@eARLq3: Ale zrozum że gówno nas to obchodzi czy palisz czy nie, chodzi o to że chyba od zielska ocipiałeś że o takich rzeczach rozmawiałeś z psychologiem który miał na ciebie znaleźć haka.
#!$%@?, ja takiemu psychologowi bym powiedział że ja nawet alkoholu nie piję a ty debilu do zielonego się przyznałeś xD
To byłoby na tyle jeżeli chodzi o nieszkodliwość MJ xD
@turok2016: owszem tylko ani nie zostalem zlapany na jezdzie pod wplywem, ani testy nie potwierdzaja ze mam jakies uzywki i za to jakis psycholog z dupy chce na dwa lata zabrac prawko jakby #!$%@? cukierki rozdawal i to jest szalenstwo! Dumny? Tego tematu nie powinno byc to panstwo jest pierdplniete i takie absurdy trzeba pietnowac i naglasniac!
@eARLq3 może zrób z tego znalezisko, zawołaj plusujacych do wykopania? jak wejdzie na główną, to masz większe szanse, że ktoś coś poradzi.

próbowałeś u Rzecznika Praw Obywatelskich?
@eARLq3 jest #!$%@?ęte to fakt, jednak przyznawanie się do palenia jak nikt tego nie jest w stanie sprawdzić to głupota, bo pewnie, że takie zachowania należy piętnować i nagłaśniać, jednak biorąc pod uwagę jak do zielonego podchodzi i jaką wiedze ma polskie społeczeństwo i media to dałeś władzy najlepszy prezent jaki mogłeś im dać, teraz nawet jak będziesz chciał to nagłośnić to nie osiągniesz takiego efektu bo duża część opinii publicznej zapewne
@turok2016: nie raz, nie dwa przekonalem sie ze w Polsce prawda i uczciwosc sa wyrzucane za drzwi ale nie mam zamiaru zmieniac tego kim i jaki jestem. Wiedza i postrzeganie tej uzywki zminia sie na lepsze, wolno ale do przodu. A mi chodzi o sprawiedliwe traktowanie nic wiecej :)
@eARLq3: wiesz, siedzę trochę w medycynie, ni to alternatywnej, ni to normalnej, często przewija się temat psychologów i psychiatrów. Twardo stoję na stanowisku, że to banda cepów, niewiele różniąca się od homeopatów i egzorcystów. Ludzie się oczywiście buntują, że jak to, medycyna przecież nie może się mylić, lekarza trzeba słuchać, lekarz ma zawsze rację... taki wpis jak Twój bardzo fajnie zamknie im mordę. Skopiuję to sobie.
@tomtom666 to nic nie udowadnia, chyba, że dla ciebie dowodem na to, że lekarzy nie należy słuchać są też lekarze orzecznicy z ZUSu albo innych komisji bo też stwierdzają chore rzeczy. Oczywiście jest sporo lekarzy patałachów, dlatego najlepiej korzystać z polecenia lub zasięgać w kilku miejscach porady ale to w każdej dziedzinie. A lekarze psychiatrzy czy psycholodzy są potrzebni i pomagają i warto się do nich zwrócić jezeli się tego wymaga.
@eARLq3: Chyba się z choinki urwałeś skoro nie jesteś świadom, że wszedłeś na podwórko gdzie reguły gry są kompletnie inne i nie Ty je ustalasz ;D Albo się ogarniesz albo wbiją Cię jak kolejny gwóźdź w deskę.
@turok2016: sorki, ale jak sam muszę zdecydować, który szaman jest "dobry", a który po prostu popycha takie parówy jak ci specjaliści z postu OPa, innymi słowy, jeśli przed skorzystaniem z usługi muszę po prostu się na tym znać, to równie dobrze mogę sobie też sam poprowadzić całe leczenie.
@eARLq3: Posłuchaj dobrych rad jak wyjść z tego cało, nie baw się w sprawiedliwego rycerza bo ten świat nie ma RiGCZu ani sprawiedliwości, naucz się wykorzystywać prawo na swoją korzyść.