Wpis z mikrobloga

Zacznijmy od tego https://www.wykop.pl/link/3414087/dolek-za-nagrywanie-zle-zaparkowanego-radiowozu/ Potem wizyta u biegłych psychiatrów sądowych w zdrojach, którzy na podstawie tego że powiedziałem że raz na dwa, trzy miesiące bywam w Amsterdamie i czasem zapalę, orzekli o moim uzależnieniu xD. Na wniosek szczecińskiej prokuratury zostałem skierowany na badania do WOMPu w Koszalinie, po 25-30 minutowej rozmowie z pania psycholog bez żadnych badań psychologicznych, bez testów na zawartość narkotyków w moczu, krwi, orzekła o zatrzymaniu mojego prawa na 18miesięcy. Odwołałem się, argumentując że nie zostały wykonane żadne badania określone w ustawie do Instytutu medycyny pracy w Łodzi. Pojechałem tam, wykonano wszystkie badania, o testy na zawartość środków odurzających poprosiłem sam (na co lekarz, bardzo zdziwiony przystał) testy wyszły negatywnie, wszystkie badania w normie... i teraz najlepsze, pani psycholog kliniczna w swoim orzeczeniu napisała szkodliwe używanie konopi bez oznak uzależnienia, zaleca terapie własną oraz edukację na temat szkodliwości używania konopi, oraz mechanizmów uzależnienia xDDDD i zawiesza moje prawo jazdy na okres DWÓCH LAT! xD
Po raz kolejny się odwołałem i czekam na termin spotkania z Komisją w Koszalinie...

Mirki co robić? Jak się przed tym szaleństwem bronić?
  • 52
Każdy robi co w jego mocy, ciężko mieć nadzieje na wygraną, będąc z góry skazanym na przegraną ¯_(ツ)_/¯

@eARLq3: dlatego potrzebujesz fightera a nie kogoś biernie przyglądającego się temu co się dzieje.
Takiemu, co zakłada, że może aktualny etap przegrasz, ale należy utworzyć jak najwięcej punktów zaczepienia by wygrać w kolejnej instancji lub mieć podstawy do uniważnienia wyroku/orzeczenia.
@eARLq3: a ogólnie w haśle "co robić" - jesteś blisko granicy. Zrób prawko w Niemczech i jeździj na niemieckim.
Tylko (skoro sam nie masz instynktu samozachowawczego) - nie chlap w sądzie/bagietom/psychologom że masz ich w dupie bo masz niemieckie prawko. Bo na razie mowa o zatrzymaniu prawa jazdy a nie o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. A jak oni tacy cięci na ciebie, to na info o niemieckim prawku zadbają o zakaz
@uhu8: xD "możesz matce czy księdzu o tym gadać, ale gadanie o tym na psiarni lub u psychologa (nie leczącego twoje smutki tylko wyznaczonego z sądu/psiarni) to jest kompletny brak wyobraźni. "
Jakbym słyszał wszystkich moich bliskich razem wziętych :D

Mam zamiar wykorzystać wszystkie drogi odwoławcze, a potem zobaczymy xD

P.S. od pięciu lat mieszka w Dani :D
kilka miesięcy temu poszedłem na najbliższy komisariat z pytaniem do dyżurnego "czy jak
@eARLq3 stary, norma-kumpla po 2 piwkach za zwrócenie uwagi patrolowi zawinęli na izbę i pomimo tego że tam wydmuchał jakieś śladowe ilości i był praktycznie trzeźwy to i tak przetrzymali go do rana.
Ale z tym Amsterdamem i obstawianiem przy swoim że przecież to nic złego to cholernie strzelasz sobie w stopę kompletnie pomijając, że to co dla ciebie nie jest tabu, jest cholernym tabu dla calego aparatu władzy który teraz robi