Wpis z mikrobloga

Dostałem światło pod drzwi z logo audi które się wyświetla na ziemi po otwarciu drzwi.
Wczesniej nie miałem tam oświetlenia i jest wolne miejsce na lampkę ale nie wymacuje tam w otworze żadnego gniazda ani kabelka do podłączenia. Musze coś dokupić czy może po odkręceniu obudowy na drzwiach pojawi mi się jakieś okablowanie do którego to podepnę?
Audia a5 sportback 2012.
#audi #motoryzacja
Generau-armii-progresywnej - Dostałem światło pod drzwi z logo audi które się wyświet...

źródło: comment_zc04o0zIY9wRT5HHcTbTWmdZ7g1oWJf0.jpg

Pobierz
  • 22
Pytanie teraz jak znaleźć nazwę takeigo kabelka, jakiś numer, albo chociaż ogólna nazwa co googlować.

@Generau-armii-progresywnej: podpinałem takie coś w A3 i ogólnie to najlepiej podpiąć się do wiązki drzwi pod sygnał od krańcówki mikrostyku zamka, a dokładniej pojawia się tam masa jak otwierasz drzwi, 12V weź od silnika podnośnika szyby - pewne źródło. Miernik w rękę i mierz napięcie na stykach: + do 12V od silnika szyby, a - w
@Generau-armii-progresywnej: u mnie w przednich drzwiach były już lampki. Ja musiałem tylko wyjąc je i włożyć te z logiem ale w tylnych drzwiach już nie mam lampek jest tylko wyczuwalne wyżłobienie na lampkę i tez się zastanawiałem czy jak wytnę dziurę na lampkę będzie tam już oryginalna wtyczka do nich.