Wpis z mikrobloga

Choć sam urodziłem się i mieszkam w Warszawie, według mnie tego typu teksty o słoikach rzucają tylko kompletni nieudacznicy i debile


@arkadiusz97: niby pogarsza, ale musiał napisać, że on się tam urodził ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@arkadiusz97: ale z tym LLU to 100% prawdy xD i to "zadawanie" sie przed każdym zakretem jakby z 2osiówką jeczmienia jechał xD "panie jo nie widziol, my so z lubartowa jedno rondo u nas heh, to co 200 zł i sie dogadamy hehe?"


@grucha_88 LLB to Lubartów
  • Odpowiedz
2018rok a warszawiacy nie ogarniają emigracji ekonomicznej xD


@xqwzyts ogarniamy, się gardzimy elementem napływowym, który blokuje ulice i parkingi.

Na zmywaku grzecznie siedzieć i komunikacją jeździć.

Zresztą niedługo kolejne podwyżki OC sytuacje wyjaśnią.
  • Odpowiedz
  • 11
@frogfoot mieszkam w miejscowości położnej wśród letniskowych wsi i mogę to samo powiedzieć o warszawiakach. Na skrzyżowaniach bez świateł nie wiedzą co robić. Jak ktoś #!$%@? zaparkuje pod sklepem to z góry wiadomo jaka rejestracja, do tego śmieci wyrzucane do lasu i ogólny syf w miejscu gdzie przebywają.

P. S Tym gardzeniem tylko pokazałeś że cannot into emigracja
  • Odpowiedz
@xqwzyts: ciekaw jestem ilu z tych prymitywów dających #!$%@? o to, że są "prawdziwymi warszawiakami", uważa, że Polak za granicą i w UK jest bardziej chciany od innych imigrantów.

Mam wrażenie, że podobne patosebki się tym jarają.
  • Odpowiedz