Wpis z mikrobloga

@Chodtok: słabe, bardzo.

Polacy na kartach himalaizmu mają znane na świecie osiągnięcia. Niestety wielu przypłaciło je życiem - tak jest w każdym wspinającym się narodzie, który ma czym się pochwalić w kwestii alpinizmu czy w górach wysokich.

Do tego od wielu lat ciągle trwa wyścig o zdobycie ostatnich niezdobytych zimą szczytów.

Weź to usuń, bo jedyne czego to dowodzi to, że jesteś zawistnym, płytkim i zakompleksionym bucem.

A dla zainteresowanych polecam:
Maciek-z-Krakowa - @Chodtok: słabe, bardzo.

Polacy na kartach himalaizmu mają znan...

źródło: comment_XjnPAkyAF2jkJKh0L4dkYhYoaJY7Exh5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I dla tego należysz do 99% ludzi na świecie , którzy w ogóle nie zapiszą się na kartach historii


@ShooleR: rozumiem, że ważne odkrycia naukowe czy wydarzenia zmieniające bieg dziejów stawiasz na równi z wlezieniem na górę po nocy xDD
  • Odpowiedz
daj znać, jak zaczniesz cokolwiek robić, bo śmieszki z człowieka, który na 7000m przechodzi chorobę wysokogórską są nie na miejscu.


@Hornic: na wykopie obrażają papieża, śmieją się z holocaustu, namawiają do mordowania ludzi na tle rasowym, twierdzą że zaginione kobiety smakowały jak kurczak... i nagle okazuje się, że nie można śmiać się z człowieka, który wspiął się na górę, z własnej woli, będąc pewnie świadomym ryzyka. co on, świętszy od papieża?
  • Odpowiedz
  • 28
@zweipack dokładnie
Czapkins trzymaj się, ślemy Ci pieniążki, nie wolno żartować
Hehe Papieżak umar o 21:37

Podejrzewam że nikt tu nie życzy gościowi śmierci, ja osobiście trzymam kciuki żeby się udało, ale ludzi tu #!$%@?ło i zachowują się jakby gość tam szedł na tą górę uratować dwójkę małych dzieci
  • Odpowiedz
Po #!$%@? 22 dorosłych facetów kopie kawałek skóry


@madmat: Mało który od tego umiera

po #!$%@? ludzie ścigają się w f1 i #!$%@?ą często o bandy


@madmat: Dobry przykład. Tylko że kierowcy są uzbrojeni i kaski, kombinezony chroniące przed pożarem, bolidy są projektowane w taki sposób, żeby w razie wypadku dać mu szanse na przeżycie. Generalnie sport pełen adrenaliny ale na możliwie wysokim poziomie bezpieczeństwa.
Natomiast omawiana przez nas wyprawa?
  • Odpowiedz
I dla tego należysz do 99% ludzi na świecie , którzy w ogóle nie zapiszą się na kartach historii :)


@ShooleR: Przynajmniej nie jęczy o pomoc znając wcześniej konsekwencje wyboru. Co jest złego w zwykłym życiu i nie obciążaniu swoimi problemami innych?
  • Odpowiedz
@rzaden_problem Jeśli z tego co napisałem tak wywnioskowałeś to masz do nauki dalej niż Ci się wydaje.

MSZ daje klasę bo to jest medialne. Polityka się na tym opiera. Czapkins robi to co chce kochać. Jest to przy okazji medialne i tak się dzieje jak jest problem. Rób rzeczy równie medialne to też tak to będzie działać.

A nauka? Nigdy taka nie będzie bo 90% bardziej kręcą inne rzeczy. Tu nie ma
  • Odpowiedz
@paperipapo A gdzie jak napisałem że w zwykłym życiu jest coś złego? Nadinterpretacja to jakaś nowa wykopowa choroba?

Rozumiem że jak ktoś inny o kim pisze cały świat będzie miał problem to tez będziecie za tym żeby to olać?

Zresztą jakiś nie słyszałem żeby Czapkins "jęczał" o pomoc A z ekipy K2 do pomocy zgłosili się wszyscy.
  • Odpowiedz
@Chodtok: nie wiem, jakoś tak mi się skojarzyło

Ludzkość od lat dąży do perfekcyjności - leczymy raka, produkujemy baterie słoneczne, budujemy coraz to szybszą kolej, nosimy mikrokomputery w kieszeniach spodni i niedługo polecimy na Marsa, a pomimo tych osiągnięć nadal istnieją ludzie, którzy uważają, że samotne przepłynięcie kuli ziemskiej albo wejście na szczyt góry to jakieś ogromne osiągnięcie xD
sing - @Chodtok: nie wiem, jakoś tak mi się skojarzyło

Ludzkość od lat dąży do per...

źródło: comment_AyXXSJDN9Kel9emUTWb7XnC0DFwkpNgm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@zweipack to że inni się śmieją nie oznacza, że ja albo kolega któremu odpisałeś też tak robi. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, bo to tylko świadczy o tym, że nie masz pojęcia, że ktoś może myśleć inaczej niż Ty.

Koleżanka się wspinała na Mount Everest i mówiła, że ubezpieczenie jest cholernie drogie na wypadek sytuacji takiej jak to. Nie wierzę, że on sam sobie poszedł ot tak sobie i nie miał
  • Odpowiedz