Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#programowanie #pracbaza #java #spring #wroclaw
Hej murki, pomożcie proszę, potrzebuję porady odnośnie kariery #programista15k - pod koniec lutego kończy mi się umowa w obecnej pracy, łącznie 9 miesięcy jako Java Fullstack Developer, jest to moja pierwsza praca jako javowiec i zarabiam 3200 na rękę. Moja firma jest mała, mamy jedynie kilkanaście osób, ale atmosfera i warunki pracy są doskonałe. Mam mały zespół, więc jesteśmy zgrani a dodatkowo bardzo dużo się uczę cały czas. Ja i szef będziemy chcieli na pewno przedłużyć umowę, ale będę wymagał większej stawki. Myślałem o około 4200-4500 zł na rękę, co sądzicie? Dodam, że jestem wciąż studentem dlatego wziąłem umowę o dzieło co daje mi największy hajs do ręki. Oprócz tej pracy mam jeszcze rok doświadczenia jako Frontendowiec(JS,HTML,CSS,AngularJS) i półtora roku siedziałem w bazach danych(a la SAP), być może mógłbym zmienić już firmę i zarabiać więcej, ale planuje posiedzieć w obecnej jeszcze z 6-12 miesięcy aby jak najwięcej się nauczyć i dopiero potem szukać czegoś nowego, dobrze robię?
Wszelkie opinie i wskazówki mile widziane.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania:

Dodam, że jestem wciąż studentem dlatego wziąłem umowę o dzieło co daje mi największy hajs do ręki.

pod koniec lutego kończy mi się umowa w obecnej pracy, łącznie 9 miesięcy jako Java Fullstack Developer,

i zarabiam 3200 na rękę

Oprócz tej pracy mam jeszcze rok doświadczenia jako Frontendowiec(JS,HTML,CSS,AngularJS) i półtora roku siedziałem w bazach danych


Doświadczenie 3l to raczej dopiero wczesny mid, samej czystej java masz dopiero rok.