Wpis z mikrobloga

Przeszedlem na Ciemna Strone Mocy.
Tak, ten sam ktory shillowal #lego do tej pory na wykopie lewo i prawo.
Jezeli TLG uwaza ze #!$%@? podwyzszonych cen za i tak drogie zestawy przysporzy im oklasku i fanow to niech wiedza ze nie.
Ten ktory wywalal kilkanascie tysiecy na lego rocznie pokazuje im srodkowy palec.
Mam nadzieje ze ten gleboki kryzys przez ktory przechodza obecnie nauczy ich czegos.
Mogą nawet zdechnąć jak w 2006 roku by narodzić się na nowo pod nowymi skrzydłami, zrestrukturyzowani.

Orban załatał dziurę budżetową obniżając podatki, LEGO planuje załatać dziury podnosząc ceny takich samych zestawów o kilkanascie procent rok w rok nie dając nic wzamian.

Dobry Deñ #lepin
Pobierz A.....h - Przeszedlem na Ciemna Strone Mocy.
Tak, ten sam ktory shillowal #Lego do t...
źródło: comment_cdMHLNtIh7c29NWlIANsXv01UkgrCvzJ.jpg
  • 73
@boguslaw-de-cubalibre: @sh2dov: @encore26: @Snuffkin: @DBNC: @hallomaja: @Shusey: @teluch: @Polanin: @Strzalka: @phervers: @Agrael91: @Trumby: @kamillo9009:

Małe sprostowanie bo niektórzy to już nawet przenieśli swoje bóldupienie na PW.

Oto jest mój aktualny stan konta VIP na moim koncie LEGO.
Za to jaki wkład włożyłem w promowanie idei, produktów, eventów nie tylko w Polsce ale i w UK gdzie jestem aktywnym
A.....h - @boguslaw-de-cubalibre: @sh2dov: @encore26: @Snuffkin: @DBNC: @hallomaja: @...
@Polanin: Błagam, z marketingowego punktu widzenia to byłby strzał we własną potylicę. Oczywiscie powinni tak zrobić, ale nie zrobią z tej przyczyny o której wspomniałem wyżej.
Najbardziej żenujące pakowanie ws zawartość z tego co budowałem to 75179 oraz Ninjago 70612
W środku jest mniej zawartości niż 1/3 pudła.
@AmonGoeth: zobaczymy, porshe nie było jakieś super trudne. jak coś będę pisał, nie mam za dużo czasu na to, ale jakiś najbliższy wolny weekend od pracy planuje spędzić przy tym. pozdrawiam