Wpis z mikrobloga

Przeszedlem na Ciemna Strone Mocy.
Tak, ten sam ktory shillowal #lego do tej pory na wykopie lewo i prawo.
Jezeli TLG uwaza ze #!$%@? podwyzszonych cen za i tak drogie zestawy przysporzy im oklasku i fanow to niech wiedza ze nie.
Ten ktory wywalal kilkanascie tysiecy na lego rocznie pokazuje im srodkowy palec.
Mam nadzieje ze ten gleboki kryzys przez ktory przechodza obecnie nauczy ich czegos.
Mogą nawet zdechnąć jak w 2006 roku by narodzić się na nowo pod nowymi skrzydłami, zrestrukturyzowani.

Orban załatał dziurę budżetową obniżając podatki, LEGO planuje załatać dziury podnosząc ceny takich samych zestawów o kilkanascie procent rok w rok nie dając nic wzamian.

Dobry Deñ #lepin
A.....h - Przeszedlem na Ciemna Strone Mocy.
Tak, ten sam ktory shillowal #Lego do t...

źródło: comment_cdMHLNtIh7c29NWlIANsXv01UkgrCvzJ.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AmonGoeth: hehe zobaczymy, zamówiłem u tego samego gościa co ty (widziałem po fotkach na ali), więc mam nadzieję że nic nie będzie brakować. Nawet i lepiej że trudniejsze bo porshe było łatwe, tylko brakowało mi w nim 2 części i musiałem je zamówić na stronce lego. I tu widzę paczuszki są opisane, w porshe nie było i długo mi zajmowało szukanie :D
  • Odpowiedz
@MrShatan: o fug, jak klęknąłeś już na tym etapie to potem jest tylko gorzej. :3
przecież masz pokazane gdzie masz wsadzić te elementy i masz mieć zaasekurowane 3 pinami.
na tym etapie składa się go jak odbicie lustrzane, instrukcja pokazuje ci jedną stronę, drugą stronę musisz ogarnąć sam.
  • Odpowiedz
@szczebrzeszynek: bd w domu to Ci wysle foto. Porshe jest łatwe, ten drugi dość ciężki do składania. Moim zdaniem porshe lepiej wyglada bo jest tak jak by cale, a temu jakby cos brakowało. Ale o gustach sie nie dyskutuje ;)
  • Odpowiedz