Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurza obwinianie autorki nagrania za ten wypadek: blokowanie pasa, zajechanie drogi temu BMW itp. MA SA KRA. Koleś gdy pojawił się na nagraniu minął słupki heksametryczne w czasie około 2 sekund i to już po uderzeniu skody co daje prędkość na poziomie 180 km/h, co oznacza, że przed uderzeniem jechał pewnie z 200 najbiedniej. Przy takiej widoczności raczej ciężko zauważyć takiego idiotę nadlatującego z tyłu...

#oswiadczenie #boldupy #samochody #motoryzacja #brd
pogop - Ale mnie wkurza obwinianie autorki nagrania za ten wypadek: blokowanie pasa, ...
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Christophy: zauwaz ze jak zmienia pas tuz przed wypadkiem to najpierw sciaga ja leko w prawo i dopiero rozpoczyna zmiane pasa na lewy. Jest to najpopularniejszy blad mlodego kierowcy badz osoby uczacej sie. Zapatrzysz sie w lusterko i nie do konca wiesz gdzie jedziesz bo rece ida tam gdzie patrzysz. Wedlug mnie patrzyla w centralne lusterko dlugo a w lewe prawie nic. Sam robilem taki blad na lekcjach i mnie
  • Odpowiedz
@soadfan: aaaaa to po to mnie oślepiacie na autostradach. Nie mogłem się temu nadziwić po co włączcie przeciwmgłowe w momencie gdy niema problemu z widocznością a okazało się, ze uważacie że jest i dlatego walicie innym po gałach, szczególnie w nocy. Gratulacje.
  • Odpowiedz
@PorryHatter: fakt, ze nie powinna w ogole jezdzic sama jak jeszcze robi taki blad.

Ciekawe co chciala osiagnac zmieniajac pas, bo przestala przyspieszac i zblizac sie do auta na prawym pasie. Jak byla na prawym to sie zblizala, wyglada to troche podejrzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bidzej jak kierowca bmw nie spowodowałoby wypadku teraz to doszło by do niego w przyszłości. Bo napewno nie z--------a tak pierwszy raz. Trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku i przestrzegać zasady ograniczonego zaufania i nie z---------ć ile fabryka dała.
  • Odpowiedz
@PorryHatter: skąd wiadomo, że BMW jechało lewym pasem i zjechało na prawy? Równie dobrze mogło jechać prawym, dodać gazu żeby nie blokować wyjeżdżającej ciężarówki i próbować wyprzedzić prawym pasem facetkę.
  • Odpowiedz
  • 2
@soadfan jak nie umiesz stosować się do tak prostych przepisów jak te regulujące stosowanie świateł to może powinieneś powstrzymać się od poruszania po drogach publicznych
  • Odpowiedz
nie wiem, dla mnie nigdy to nie bylo problemem. Na niemieckich autostradach zdarzaja sie samochody mniejsze i szybsze (i w gorszych warunkach), a do tej pory jakos nie zdarzylo mi sie odpierdzielic takiej akcji jak nagrywajaca.


@bidzej: to jesteś wyjątkiem, jest prędkość zalecana 130 km/h i jak jedziesz szybciej to zwalniasz bo i tak przed maskę się wcisną - a z automatu jak przekraczasz 130 km/h to do naprawy szkód się dokładasz

ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek
  • Odpowiedz
@pogop: winnym oczywiście jest gość w BMW, ale do cholery jasnej, chyba nic mnie tak nie w-------o z jazdy do i z zakopanego na północ Polski jak te janusze i grażyny, co wpadały na lewy pas z predkością o 2-3 km/h szybszą niż ci których wyprzedzają. Nie depną, nie przyspieszą, czasem nawet w lusterko nie spojrzą, tylko jeb na lewy pas i suniemy. A ty hamujesz ze swoich przepisowych 140km/h
  • Odpowiedz
@megawatt: Ja w żadnym wypadku nie mówię, że wina jest po stronie pani nagrywającej. Chodzi mi o to, że nie tylko kierowca bmw na tym filmiku jedzie niezgodnie z przepisami. Sprawę wypadku z Puławskiej znam i śledziłem potem, bo mieszkałem obok i tak się złożyło, że byłem na miejscu chwilę po zdarzeniu. Prawo precedensu jednak u nas nie działa, wiec każda tego typu sprawa musi być rozpatrywana indywidualnie i muszą
  • Odpowiedz
@pogop: Ludzie czepiają się jej dynamiki wyprzedzania. Przebywam w USA i tutaj to jest normalne.. Samochód na lewym pasie jedzie 2km/h szybciej i autostrada zablokowana. Najlepsze jest to, że to jest na porządku dziennym i nikt na drugiego nie trąbi.
  • Odpowiedz