Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słyszałam, że na wykopie siedzi wiele ekspertów od różnych dziedzin, dlatego proszę o pomoc wszystkich od psychologii i psychiatrii o zdiagnozowanie mojej siostry. Oto jak się zachowuje:
- nigdy nie przyzna się do błędu, nigdy nie przeprasza
- wyzywa ludzi od #!$%@?, szmat, a swojego chłopaka od męskiej dziwki i nie widzi w tym nic złego
- właściwie nikogo nie szanuje, tylko kiedy coś chce udaje dobrą
- ma ogromne problemy z panowaniem nad emocjami, rzuca się na mnie, drapie i kopie jak dziecko, a ma prawie osiemnastkę
- jest skrajnie nieodpowiedzialna i chyba nie za bardo rozumie jakie mogą być skutki jej zachowania, żeby to zobrazować to powiem tak: nie zdała w gimnazjum i w tym roku na 99% też nie zda, potrafi siedzieć w domu przez 3 tygodnie i w tym czasie jedyne co robi to gra w gry rozmawiając ze swoimi patologicznymi kolegami przez skype
- pije, pali, robi z domu melinę
- potrafi bez zastanowienia do mnie czy do swojego chłopaka powiedzieć "Zabij się. Czemu się jeszcze nie zabiłaś/eś? Zajebiście by było jakbyś zdechł/a" - takie zdania, kiedy się na kogoś wkurzy to codzienność
Podejrzewam psychopatię, albo osobowość narcystyczną. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie. #zalesie #patologia #psychiatria #psychologia #pytanie #pomoc #toniejestbait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 9