Wpis z mikrobloga

@VR46: A jest sens? Pomijając, że ucięło trochę komentarzy to google archive to czy nie możecie z całym szacunkiem do Was wszystkich pomimo, że z nikim nie jeździłem (jeszcze). Ciebie Golompa Czaxa Sznikersa itd. Tag ma dużo kierowców i wielu nie wie o co chodzi. Nie, że ktoś ma rację i koniec tematu, sami mówicie, że o wielu rzeczach nie wiemy. Wyjaśnijcie to między sobą, może inaczej, może jednak dogadacie
  • Odpowiedz
@aderonis: Ja próbowałem się dogadać ze Sznikersem chyba z rok. No ale kończy się na tym, że jeśli masz inne zdanie niż on, to będzie degradacja z ligowego "bordo" do zwykłego członka ligi, co łączy się z brakiem możliwości jakiegokolwiek wpływu na dalsze losy ligi. Później następuje wzajemne "trollowanie", z tym że Sznikers może sobie żartować z każdego, a docinka w jego stronę kończy się wyrzuceniem z ligi.
  • Odpowiedz
@VR46: TheSznikers - Dziś o 20:52
Dzisiaj był dość gownoburzliwy dzień musicie przyznać. Trochę ochłonąłem, zaczerpnąłem świeżego powietrza i z tego miejsca chciałbym zapewnić wszystkich ligowiczow o tym że ACLeague ma być nadal stabilne. Przeczytałem tone hejtu, tonę niedomówień/pomowien, przeinaczeń i kłamstw. Ale przeczytalem też 2 tony wiadomości pozytywnych.

Funrace V8 odbędzie się normalnie.

Ostatni wyścig sezonu WEK
czaksniff - @VR46: TheSznikers - Dziś o 20:52
Dzisiaj był dość gownoburzliwy dzień mu...

źródło: comment_1ZShyS4Nf29SkqeJdVrbvachkYepwpVW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TheSznikers: tonę hejtu i kłamstw? Gdzie? Przecież to Ty wczoraj starałeś się odwrócić obraz sytuacji swoimi kłamstwami. Powiedz mi, proszę jeszcze raz, kto z nas chciał Ci coś zniszczyć? Dwie tony pozytywnych informacji? Xd pytasz ludzi którzy nie maja pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, nie uczestniczą w życiu acl. Wpadają sobie na wyścig i dla nich jest Ok, bo jest ale po co pytać ich o opinie w
czaksniff - @TheSznikers: tonę hejtu i kłamstw? Gdzie? Przecież to Ty wczoraj starałe...
  • Odpowiedz
@TheSznikers: dla mnie nie. Szczególnie po tym jak przeczytałem twoje oświadczenie i robienie z siebie ofiary losu -_- zadałem Ci od wczoraj kilka pytań. Jesteś w stanie na jakies odpowiedzieć?
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Zawsze kończysz temat, kiedy jest dla Ciebie niewygodny :)

Przeczytałem tone hejtu, tonę niedomówień/pomowien, przeinaczeń i kłamstw.


Zamieniam się w słuch, kto Cię pomówił, kto przeinaczył prawdę i kto (i w jaki sposób)
  • Odpowiedz
@TheSznikers: To jest główny zarzut do Ciebie Sznikers od zawsze, traktujesz ACL jako swój prywatny folwark a ekipa która to z Tobą budowała jak śmieci. ( I nie mam tu na myśli mojej osoby bo mój wkład jest praktycznie żaden). Każda afera wygląda tak samo, jeżeli ktoś ma odmienna zdanie to pyk, ban albo demote, po paru godzinach ususwa posty, kanały czy wpisy i wrzucasz długi post o tym jak
  • Odpowiedz
@TheSznikers: strasznie #!$%@? mnie Twoja postawa. Hurr durr nie będzie ligi, bo wszyscy mówią, że źle prowadzisz. #!$%@? CHŁOPIE, bądź facetem, przyjmij na klatę hejt i napraw swoje zachowanie. Rzadko siedzę na discordzie, ale koledzy z pracy (dzięki którym odkryłem #acl) i którzy właśnie siedzą za moimi plecami nie jedną ciekawostkę mi opowiadali. #!$%@? ludzi, którzy się z Tobą nie zgadzają czy obrażą za pierdołę. Jakieś wałki
  • Odpowiedz
@William_Lawson: O to właśnie chodzi, @TheSznikers ma kompletnie w dupe ludzi którzy coś tam na rzecz ACL działali, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć bo nie każdy potrafi okazać wdzięczność i on o te pomoc nie prosił ale to że kłamie między innymi na mój temat - #!$%@? niemiłosiernie. Zachowuje się jak frajer, stara się umyć rączki jak Poncjusz Piłat. Wypisuje jakieś śmieszne oświadczenia w których stara się przedstawić
  • Odpowiedz
@czaksniff: bardzo dziwi mnie zachowanie sznikersa, bo takie zabawy w 'koleżków' z ligi i tych którym coś się nie podoba (i są #!$%@? na zbity pysk) bardzo szkodzi lidze. Ja sam pewnie zawsze będę śmigał w AM (bo jestem #!$%@? po prostu xD), chyba, że za swoje szczere słowa wyżej również zostanę #!$%@?, ale #!$%@?. Jest sekcja pro, która ma kilo bardzo dobrych rejserów, zajebisty komentarz tuchana, organizacja, plakaty, całkiem
  • Odpowiedz