Wpis z mikrobloga

@finchharold Antek w sensie antidol? Kodeina w tym jest, smaczna, metabolizuje się do morfiny ( ͡º ͜ʖ͡º) @Kotel_ Dobrze dla Ciebie. Obyś trzymał się wyznaczonych celów. Nie mówię, że się nie da ale sam wiesz jak to wygląda. A iv ma wejście, którego inne roa nie zastąpią. Choćby morfina iv jest sztos a w tabsach nawet wieksza ilość nie ma tej euforii na wejściu. Dlatego IMO waląc
@europa Jak nie musisz to odpuść sobie. Ja #!$%@? i to sporo ale już planuję i stopniowo realizuję schodzenie z dawek, tylko muszę ogarnąć jakieś benzo o dłuższym czasie poltrwania. Już któryś raz kończę ciąg więc luzik. Ogólnie łatwo za bardzo z tym polecieć, nawet nie zauważysz jak z jednego łikendu zrobi się trzy miesiące na benzo. Jak wiesz co robisz, umiesz schodzić z dawek, to można wyjść z ciągu samemu. Jeśli
@teczowisazabawni: Czy ja wiem czy w przypadku takich substancji można stopniować co jest gorsze? W obu przypadkach jest spory potencjał uzależniający, możliwe są objawy uzależnienia nie tylko psychicznego ale i fizycznego, nagłe odstawienie po dłuższym przyjmowaniu może skończyć się źle, no i ogólnie zbyt zdrowe nie są.