Wpis z mikrobloga

@heater: nie daj się zbałamucić temu rudemu kundlowi Triss

zresztą w dodatkach czeka Shani

Poza oczywistościami - myśl. A i nie dawaj skalowania poziomu potworów, jest mało realny.
  • Odpowiedz
@heater: mnie podobały się wyścigi, więc może też ich spróbuj. Zadania poboczne czasami są ciekawe, a czasami polegają na łażeniu za śladami co nie jest zbyt interesujące. Na pewno nie maksuj skeelige bo zostaniesz uznany za masochistę.

  • Odpowiedz
IMHO robienie pobocznych zadań to najprostszy sposób, by się znudzić wiedźminem


@johny-kalesonny: imho wręcz przeciwnie
z każdym kolejnym zadaniem pobocznym czy znakiem zapytania jeszcze bardziej wsiąkałem w ten świat
ani przez moment nie czułem znudzenia ;)
  • Odpowiedz
@heater: nie rzucaj się na questy o dużo większym poziomie trudności, raczej więcej podróżuj i podbij swój poziom.
Ja za długo siedziałem w Velen i to był błąd, trzeba było wcześniej zajrzeć do Novigradu
  • Odpowiedz
@heater: właśnie sobie przypomniałam jak strasznie #!$%@? jestem w ta grę i zwykły utopiec potrafi mnie zabić, bo w panice zapomniałaś jak wyciągnąć miecz i lecę na utopce z pięściami XD na szczęście niebieski umie grać i mogę sobie patrzeć jak on to robi xD
  • Odpowiedz
@heater jak przechodzić ? Powoli. Od białego sadu wal na wszystkie zadania poboczne, zbieraj zlecenia z tablic i odkrywaj znaki zapytania. Mega zyski Ci to przyniesie i wiele zabawy.

I tak jak powiedział @enforcer - ch** w dupę Yen :D bierz Triss
  • Odpowiedz
@heater:
Taki mały spojler - jeśli będziesz sądził, że fabuła podstawki jest zajebista, to cię mocno zaskoczy dodatek Serca z Kamienia :)
  • Odpowiedz