Wpis z mikrobloga

@maciekawski: nawet jak masz wyświetlacz 60Hz, to wygodniej się gra, jak masz 129fps niż 63ffs - bo wyświetlana ramka została wyrenderowana o połowę później, a więc jest bardziej aktualna. choć oczywiście lepszy ekran to jeszcze większa różnica.
no i jak możesz wyrenderować 60+fps to grasz bez ścinek.
tak nie potrzebują. Ale konsolowcy #!$%@?ą często, że TO NIEPRAWDA, że 60fps lepiej wygląda, albo, że człowiekowi nie robi różnicy.


@iAmTS: nikt normalny tak nie twierdzi. Jakiś ułom napisał o tym kiedyś w internecie i cały circlejerk z Reddita wokół pcmasterrace zrobił sobie z niego bekę. Później podłapał to circlejerk na Wykopie. Raz zadałem pytanie pod tagiem #pcmasterrace to myślałem, że trafiłem do przedszkola.

Nikt nie twierdzi, że takie 144hz, 60FPS
@LudzikIT: @Karbon315: Czy ja wiem - to prawda. Kupiłem sprzęt za wory cebuli, najniżej w fpsach zszedłem do 70 fpsów (Witcher 3, wszystko max + zmiana metody antyaliasingu, bo ten w grze był #!$%@?, rozdzielczość 2550 x 1440), a gram #!$%@? w indyki jak West of Loathing, Oxygen Not Included xD. Albo stare gry, jak Civ 5, albo już w ogóle archaiczne jak Open Transport Tycoon Deluxe.

related:
johny-kalesonny - @LudzikIT: @Karbon315: Czy ja wiem - to prawda. Kupiłem sprzęt za w...
@geuze: znaczy ja wiem, że to jest ogromna mniejszość i nie definiuje konsolowców tym (#!$%@? sam gram więcej na ps4 niż na pc :)

Po prostu wielu ludzi jednak próbuje udawać, że np. ps4 ma stabilne 60 fps (tak, w jakichś 5 grach), albo nie ma problemów tam gdzie je ma (fps dropy w wielu grach w większości konsol, a i tak ktoś zawsze #!$%@?, że on nie ma i nigdy
@LudzikIT: jak się przyzwyczaisz do 60fps+ to niestety potrzebują. Uwielbiam serię uncharted, a przez przyzwyczajenie nie mogę przebrnąć przez 4. #!$%@? nie dali patcha dla pspro na 60fps :(
Boli strasznie przy dynamicznych scenach.