Wpis z mikrobloga

Ostatni dzień, w końcu wytrzeźwieje XD od poniedziałku wracam do treningu i abstynencji, bardzo mi pomogły ostatnie tygodnie treningów bo byłem w niezłej formie i dałem radę cały wyjazd jezdzic od rana do wieczora. Dziś już nogi bolą mocno ale chętnie bym został jeszcze z 2 dni bo nawet połowy ośrodka nie zobaczyliśmy, taki wielki... #narty #gory #oskarmcgregor
Pobierz O.....9 - Ostatni dzień, w końcu wytrzeźwieje XD od poniedziałku wracam do treningu i...
źródło: comment_33PLqwVBvup1TkdjwbtzB5dXl48aP1NS.jpg
  • 74
@Oskarek89: ludzie mylnie biorą pod uwagę fakt, że u nas jest taniej niż jak się pojedzie np. do austrii. Co wg. mnie jest gówno prawda bo jak sobie wszystko podliczysz to ceny wychodzą podobnie lub ewentualnie trochę drożej. Ale frajda z jazdy też jest inna, nie mówiąc już o kolejkach ze skipassami.

Ogólnie, fajnie, że z rodziną jeździsz na wakacje i ferie, to jest lepsze niż jazda lepszym autem i siedzenie
@krolowamonika: niestety, tą zimę musiałem sobie odpuścić, ale za rok się wybiorę w jakieś fajne miejsce. A gdzie byłaś w Francji jeżeli mogę spytać? Wbrew pozorom, warto sobie powoli coś już planować ;)