Wpis z mikrobloga

Ostatni dzień, w końcu wytrzeźwieje XD od poniedziałku wracam do treningu i abstynencji, bardzo mi pomogły ostatnie tygodnie treningów bo byłem w niezłej formie i dałem radę cały wyjazd jezdzic od rana do wieczora. Dziś już nogi bolą mocno ale chętnie bym został jeszcze z 2 dni bo nawet połowy ośrodka nie zobaczyliśmy, taki wielki... #narty #gory #oskarmcgregor
O.....9 - Ostatni dzień, w końcu wytrzeźwieje XD od poniedziałku wracam do treningu i...

źródło: comment_33PLqwVBvup1TkdjwbtzB5dXl48aP1NS.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaywalker: byliśmy ze znajomymi co maja dzieci i ten ośrodek został wybrany ośrodkiem numer 1 dla małych. Niebieskich tras jest około 50km a łącznie 250km ale cześć czerwonych spokojnie zaliczyłbym dla poczatkujacych.
  • Odpowiedz
@jaywalker: wszystko rozbija się o apartament, jak znajdziesz wcześniej taniej to luz. Jeśli będziesz jadł w domu za rzeczy kupione w markecie to cenowo jedzenie wyjdzie jak w PL. Przykładowo spaghetti co robilem. Makaron Barilla 1e, 2 sosy Barilla po 2e za sztukę i kilogram mięsa mielonego za 3e XD drożej wychodzą karnety i wypożyczenie nart. Bo karnet w PL to około 450zl, wypożyczenie nart około 20zl za dzień. Tu
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nie no wiadomo, że wszelakiego rodzaju skipass'y i wypożyczalnie to droższy biznes ale to co piszesz to w ogóle luksus. xD Znajomy kolegi pojechał w Karpaty na Ukrainę. Resort 5 gwiazdek, śniadanie kotlet na pół talerza, surówka i ziemniory z kuflem piwa - 8 zł. xD Cenowo też ponoć kocur bo za tydzień zamknął się poniżej 700 złotych w kozackich warunkach. Jedyny minus to chyba tylko taki, że o
  • Odpowiedz
a tak to apartament mieliśmy 100m od stoku za cenę niższa niż w takim hotelu Bania w Białce. Zakupy w sklepie robiliśmy i były ceny jak w PL.


@Oskarek89: xd lol. W jakiej cenie ten apartament?To mięso to chyba garmażeryjne a nie normalna szynka czy łopatka, że tak tanio. Czyli syf.

A koszty dojazdu jakie? Samochodem czy samolotem?
  • Odpowiedz