Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL:
Chciałbym przetestować Honor 9, z dwóch powodów.
Najważniejszym z nich jest to, że od zawsze używam produktów firmy Samsung, które często mnie zawodziły. Kilku moich znajomych, używa Honora 9 i chwali jego działanie. Od dawna myślę o zmianę mojego obecnego telefonu na inny, jednak borykam się z problemem, jaki telefon wybrać. Jeśli Honor 9 podczas testów okazał by się świetny, wybrałbym właśnie ten model.
Podoba mi się też to, że
@Honor_PL:
Witam!
Zajmuje się fotografią już ładnych kilkanaście lat...
Smartphone'y zrewolucjonizowały i spopularyzowały dostęp do tej technologi...
Dla mnie jak i dla sporej grupy innych ludzi wbudowany aparat to jeden z ważniejszych parametrów :) każdy chce mieć ładne zdjęcia w wakacji, soczyste zdjęcia jedzenia na instagramie, czy każdą chwilę z życia swojego dziecka która będzie pamiątką na wiele przyszłych lat...
Chętnie przeprowadziłbym testy waszego telefonu właśnie pod tym kątem :)

Pozdrawiam!
@Honor_PL:
Dzień dobry :)
Ja natomiast zawsze odkąd pamiętam miałem w swoim posiadaniu tzw "flagowce" takich firm jak sony czy samsung, rok temu chciałem zamienić sony na Honor 8 ale niestety z braku dostępności w mojej sieci... musiałem się zadowolić huawei p10. Po roku czasu użytkowania P10 jestem załamany jakością tego smartfona w codziennym użytkowaniu! Pytanie czy Honor 8 który tak bardzo kiedyś chciałem, czy teraźniejszy Honor 9 jest wstanie konkurować
@Honor_PL:
Chciałbym przetestować Honor 9 dlatego, że bardzo mi się podoba jego design, mimo wszystko lubię przyciski i ramki (no i pierwsze słyszę o waszej firmie ( ) ). Do tego bardzo często korzystam z telefonu jako mobilnego routera, aparatu, kamery, centrum rozrywki (netflix, showmax, spotify) czy nawigacji. Od wielu lat korzystam z telefonów opartych na systemie Android (zaczynałem od Spicy) Będę mógł go porównać z
@Honor_PL: chcialbym przetestowac ten model albowiem wielokrotnie chcialem kupic telefony od was ale jakos hajs za szybko sie rozchodzil i musialem wybierac tansze alternatywy ( ͡º ͜ʖ͡º) a teraz nie zamierzam odpuscic takiej okazji
Poza tym telefon jest bardzo ładny wizualnie, w swojej kategorii cenowej ma swietne parametry no i duzo lepszy aparat niz w moim telefonie, wielką ulgą byłoby porobic nierozmazane zdjęcia ( ͡°
@Honor_PL:
"Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz"
"Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?"

Jak sami widzicie testy i zgłaszane błędy już idą mi znakomicie. Mimo iż jeszcze go nie otrzymałem.
Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MisiuEvo: "porzuciłam moją ukochaną lustrzankę" WTF?? iphone 6s mojej żony bez specjalnych ustawień robi lepsze foty niż ten złom. w dodatku powiadomienia przychodziły mi jak chciały z różnych aplikacji, nie wspominając o tym że przez noc (nawet po HR) potrafiło zniknąć 40% baterii.
Od około 6 lat jestem posiadaczem Samsungów z Serii Galaxy S. Chciałbym zmienić telefon i przekonać się do innej marki telefonów, ponieważ nie podoba mi się polityka prowadzona przez Samsunga. Znam się bardzo dobrze na smartphonach i przetestował bym go pod różnymi aspektami robienia zdjęć, pracy, wielozadaniowości. Zamierzam porzucić Samsunga i możliwe, jak przetestuję wasz jeden z najlepszych modeli z serii Honor, to pokocham Honory :)
@Honor_PL

Z chęcią przetestuje smartphone.

Przetestowanie telefonu byłoby niezłym doświadczeniem ponieważ na dzień dzisiejszy dalej używam Samsung S5. Można powiedzieć, że w dobie ciągłego pędu technologicznego jestem sto lat wstecz.
Dzięki temu testowi będę mógł doświadczyć skoku jaki został wykonany przez ostatnie lata. Dodatkowo porównam go z iPhone 6 Plus.
Jestem ciekaw porównania Honor 9 na tle jakości wykonywanych zdjęć i filmów, później przechodząc do aplikacji szybkości reagowania, a na końcu testy
@Honor_PL: Z chęcią porównam go z moim mi5 , które samoistnie wylądowało w kiblu i aktualnie rozglądam się za czymś znacznie wytrzymalszym. Testowałem już i recenzowałem trochę przedmiotów na przestrzeni ostatnich kilku lat . A czemu chcę akurat Honor 9? Na chińskim rynku robi on furorę, a już przekonałem się kilkukrotnie, że sąsiedzi azjaci znają się na rzeczy. Mimo, że nie mam horej curki to nadaję się do tych testów. Chcę
Cześć @Honor_PL

Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą telefonu bo moja Xperia Z3 powoli się "kończy" szukam jakiegoś flagowca i Honor 9 zwrócił moją uwagę w sklepie i designem i specyfikacją. Dlaczego akurat ja miałbym go testować? Bo telefon na co dzień wykorzystuje w połączeniu z komputerem jako narzędzie pracy - wraz z narzeczoną działamy na rynku marketingu internetowego i influencerów - więc test będzie przy okazji dodatkową reklamą. Porównamy go z
@Honor_PL: Od kilku lat korzystam z budżetowych smartfonów, które w mojej opinii są wystarczające dla większości użytkowników telefonów. Sam zastanawiam się czy przy następnej wymianie telefonu nie zainteresować się czymś o lepszych parametrach, ale po prostu nie wiem czy warto. Taki test pokazałby mi czy i dlaczego posiadanie topowego modelu danego producenta się opłaca i jakie wiążą się z tym korzyści. Na co dzień interesuję się nowinkami technologicznymi i sprzętem elektronicznym,
Korzystam z Androida od 2010 r., markę Huawei kojarzę jeszcze z czasów, gdy większość latała za Szajsungiem i Sony. W swoim życiu używałem w sumie kilkunastu telefonów z Androidem, o przekątnych od 3,2" do 6,44" (nie licząc tabletów). Zaczynałem od Wildfire'a, dziś korzystam z LG G6, po drodze były też takie wynalazki jak Oppo N1 z obrotową kamerą jak i Lenovo Vibe Z2 Pro, pomijam takie standardowe jak wszelkiej maści Xperie (w
@Honor_PL: - na codzien zajmuje sie fotografią wiec przetestuje go głównie pod kątem aparatu, (zdjecia w roznych warunkach przy roznych ustawieniach, aparat czesto jest powodem dla ktorego ktos decyduje sie na konkretny model telefonu), porównywanie tu do lustrzanki nie ma sensu, co najwyzej mozna by porownac do jakiegos bezlusterkowca
-przetestuje jak sprawdza sie grajac w pokemony co tez jest czynnikiem dla ktorego mlodzi ludzie decyduja sie na jakis konkretny telefon
-dokładnosc
@Honor_PL: jako przecietny zjadacz chleba, chetnie powalcze o wasz Honor. Sprawdze go w podrozy, w przerwie w pracy jak i w domu. Chetnie takze pochwale sie wsrod znajomych. Porownam go do takich marek jak lg, samsung czy sony. Chetnie przykleje sie do "9" Bede wdzieczny za mozliwosc przetestowania nieznanej mi marki.

mam starego iphone 4s, musze zmienic telefon w najblizszych miesiacach, nie znam w ogole nowych modeli, w zwiazku z ostatnimi aferami od apple, coraz bardziej mysle o przejsciu na jakis inny model, z checia bym przetestowal Wasz telefon i mogl w zamian napisac fajne recenzje czy nakrecic jakies ciekawe wideo filmik ktory moglibyscie wykorzystac :)